Sağ üstte bulunan karakter resmim ve guild resimleri görünmüyor 1 aydır oynuyorum sorun düzelmedi.
Benim denediğim yollar;
Silkroadı tekrar yükledim
Bütün çözünürlükleri denedim

ekran katım güncel
1gb ekran kartı 4gb ram var laptop.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Üstad Laptop Ekranın 15"-17"-19" hangisi ???
Ekran Çözünürlüğün Bit Yüksek Olarak Ayarlımı ???
Ekran Boyutun Normal. Sorun Ekran Kartı Driverindan Kaynaklandıgını düşünüyorsan Marka-Modeli ???
Son Olarak Pcde Net Fremework 3,5-4,0 Yuklumu, Flash Player Sürümün Gücelmi ??? Visual CC++ nin Güncel Sürümü Yüklümü ???
Oyun İçindeki Ayarların Tamamını Defeult de Sıfırla ve Oyun İçindeki Çözünürlük Ayarlarıyla Ekran Kartı Sürücüsünün Ayarları Aynımı Kontrol Et Aynı Olması Lazım ....

Olmazsa Yine Farklı Çözümler Üretiriz :))) Kolay Gelsin...

15.6" ekran
32bit
ekran kartım GEFORCE GT 520M 1GB
Net Fremework 4 yüklü
flash player güncel
Visual CC++'nin güncel sürümünün yüklü olup olmadığını bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?
Oyunun bütün çözünürlüklerinide denedim defaultta yaptım
teşekkürler cevap için.

Acaba sroyu ilk yüklediğinizde de aynı sorun var mıydı? Çünkü bu sorunu genelde sroyu silip tekrar yükleyenler yaşıyor.Ve bu hatayla oyuna botla girip de mi karşılaştınız?

Acaba bug mu var. Bu olayı bir silkroada bildirmenizi öneririm. Ama büyük ihtimalle ekran kartınızla alakalı bir durum. Directx in son versiyonu yüklü mü bilgisayarınızda? Java ve flash player bilgisayarınızla uyumlu mu? Bilgisayarınız 64 bit ise bilgisayarınızdaki programlarında 64 bit olmasında yarar var. Bir kontrol edebilir misiniz?

directx 11
64bit
1gb ekran kartı GEFORCE GT 520M 1GB
java ve flash player bilgisayarıma uyumlu

bir kaç kişiye böyle böyle sorunum var dedim ilk sordukları soru "laptopmu?" genel olarak laptop kullanıcılarının yaşadığı bir sorunmuş çözüme ulaşan birisini daha bulamadım konu güncel gelen yorumlar için teşekkürler...

Yukarı Alt