Evet. Bir Ottoman Guild war Ve Bir Olayla yenıden Karşınızdayım . Arkadaşlar inanın artık Cok sıkıldım Gecenın Bir vakti Beni Uyandırıp savaşa cagırıyorsunuz Ben Olay yerine Ulaştıgımda Şahsa Ve Guild Ottoman'a Hakaretler Lekelemeler Başlıyor. Size Ne kadar Dost Sıfatı ile Yaklaşsam Tersleniyorum. Aklım Mantıgım aLmıyor artık Bazı şeyler Bu konuda Uzun sürücek. Ne zamanki Bana, Arkadaşlarıma,Şahsa,Guildime Lekelemeler Biter ise Benden Sağlam Size Başka Bir Dost Gösteremessiniz . Evet Gelelim Eleştirilerinize. Sözlerinize ? Ve benim Vericegim Cevaplara.

Öncelikle Ottoman ismini kirlettiğiniz için OTTOBAN olarak hitap ediyorum.
İnsanlara Ottoman ismini yanlış tanıtıyorsunuz.

Zaten konuşmalara baktığımızda herşeyi anlamak mümkün...
KuVVeTMiRa : dışarı çıkmayın
KuVVeTMiRa : göz göre göre yenilsinler

Zaten zone den çıktığınızı göremedim pek ( zerkleyip daldıklarınız hariç )
sürekli zone ye kaçtınız 8v5 daldınız sürekli bi tahrik sürekli bi küfür
Bir gw yapalım dedik ne anamız kaldı ne bacımız.

Çinliler bile sizden daha delikanlı en azından kaçmıyorlar ve sövmüyorlar
Global aracılığıyla ağlanmaya devam edin
Biz bunları söylesekte söylemesekte herkez neyin ne olduğunu biliyor.
O anamıza bacıma söven insanları pişman edicez.

EleKtRoDe
Evet Arkadaşım senden başlıyorum Cevap vermeye . Cümle icersinde İlgimi ceken yerleri İşaretledim. Oralardan alıntı yapıcam .
Bakın Ottoman ismini Yanlış Tanıtıp Tanıtmamız Bizim Sorumlulugumuz Ve hakimiyetimiz Altındadır Bu konuda Boş yere İğneleme yapmayın . Bize Göre Biz bu adı Gurur Ve Üstünlük ile Taşımaya Devam ediyoruz.

Evet Gelelim benım Oyun icerisindeki Konuşmama. Evet bu sözler %100 bana aittir. Ve sebebini Senin Guildin ve 1vs1 istedigim halde 3vs1 yapan Arkadaşların Cok iyi Bilmektedir sen Bu anda Oyunda Yoktun sonradan girdin. Bir daha ki savaşta Video ile karsınızda Olucam bakalım buna Ne diyeceksiniz .

Zoneden Cıkmakmı inan Buna az daha inanıyordum Zoneden Cıkamayan Bir guild Nasil savaşı kazanır ? Mantıklı bir acıklaması Varmı Bunun? Hemde 2k ya yakın Bir Puan Farkı nasil acabilir?
atıcaksanız Biraz yavaş atın arkadaşlar.

Evet Gelelim 8vs5 Hurafene Elektrode Sizin Konunuzda Bulundugu gibi Resimde Partinizde 6 Kişi Bulunmakta 5 degil Bir kere Adam sayınızı Öğrenin ondan Sonra Yenildiginiz savaşın Davasını Sürün .

Gercekten Kimin Ne Oldugunu Herkez sizin Gibiler Yüzünden Yanlış Biliyor Birazda Ben size Nasil Yaklaştıgımı Göstermek istiyorum Madem Herşey SS de bitiyor Arkadaşım Buyur.
- Resim Silinmiş.
Evet Elektrode Seninle Muhattabım Bu kadardır.

Evet arkadaşım Gelelim Sana .
Daesonun dediği laf garibime gitti..
elinizdeki sunlara güveniyodunuz ne oldu..
siz bizim elimizde sun oLduğunu biLe biLe bu war'ı kabul ettinz anLaşma 5v5 di .. siz sunLarı görünce 8v5 yaptınız .. sonrada qeLip burda yendik demeyin .. adam oLsaydınız kurallara qöre oynardınz..
Evet Gercekten Elinizde Sunlar var Diye havanızdan Gecilmıyor Bu acı Bir gercek.
Evet kabul ettik Bu oyunda Guild savaşında Sadece sun Önemli Degil Savaş taktik ve strateji Bilgimiz Sizden Üstün. (Ölme Ne yap Et ama Kesinlikle ölme ) Takım Halinde Hareket vs siz bu kordinatlari bilmessiniz . 8vs5 enterasan bu konuya daha cok deyinmek ıstemıyorum. Adam Olsaydınız Kusura bakmayın ama size savaş esnasında 2-3 lafım Oldu eğer biraz adam iseniz ... Diye başlayan Onun ss varmı ? Lütfen kendi acizliginizi itiraf Edip Guild Ottoman Karalama Politikasından Vaz gecin .. (Kerem Lafım sana Degil Bu sizin Guildinizin Genel Düşüncesi.)

Ottoman dakiler adam olsa bi oyun yuzunden ınsanların analarına bacılarına kufur etmezler.......Çinliler e o kadar laf edıyoruz ama onlar ne yazıkki bunlardan daha delikanlı....LucyLue
Bize Tokat Vurmayana Biz Vurmayız arkadaşım Her zamanki Sevdigim Sözümü bana Kacıncı Kez Tekrar ettiriyorsunuz. Senin Düşüncelerine Deyinmek istemıyorum. iyi oyunlar

Sayın Extraloob adminleri Onların konusundan Devam etmek istemedim Lütfen maruz Görün Cünki Şahsım ve Guildim adına Detaylı Bir acıklama yapmam Gerekliydi Uzunca bir acıklama Oldu fakan Okursanız Sevinirim iyi Forumlar.

Edit:İmla

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

WeAre

Buralıyım
Hava mı ? Sen ne zaman konu açsan 15 dk bilgisayar başında gülüyorum . SSleri ekledim.Yine eklicem bu postun sonuna.Gw istedik kabul ettiniz.5v5 olarak yapılacaktı. Siz 8 v 5 yaptınız.Başka guilden adamlar getirdiniz.Gw lehimize döndü zoneden çıkmadınız.Hava dedin ya Asıl havayı bugüne kadar siz attınız.Ya varya nasıl başarabilirsun bunu ? Zeytin yağı gibi üste çıkmak bu kadar kolaymı? Sizi anlayamıyorum birde gelmiş utanmadan konu açıp kendini savunuyorsun.%100 haksızsınız anamıza sövdünüz .Warda zoneden çıkmadınız.5 v 5 dendi 8 v 5 yaptınız. Boş yere laf kalabalığı yapıyorsun.Daha fazla kendini küçültme.Son sözüm.İstediğini yaz cevap gelmicek.
ssler
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Bu sslerde sayılıar 6 dır 2 kişi lord çıktı lorda gitti war lehimize döndü zonede kaldılar.
Herşey çok açık.

bunu soylemek bana dusmez ama sen benden daha ıyı bılırsın kufurlerı edıtlermısin :roll: :roll:

1'Ci ss De herkez Otursun Diye Hitap Ettim 1vs1 istedim 2'Ci ss De farkındaysan Elektrode Vs yok ben Yokum Ben sizin Tarafınızdan 3vs1 e Yatırıldım Elektrode ise dc yedi ve şehire Gitmeden Önce Cıkmayın Göz göre göre yenilsinler Diye hitap ettim.

WeAre

Buralıyım
Editlemicem.küfürleri eden ottoman playerleri herkez görsün.

SirGLooMy demiş ki:
Umarım Elime Bir koz Gecmez. orada sizinde Küfürleriniz var Bunu inkar edmeessiniz

Ya ben sana artık hiç birşey demiyorum arkadaşım sana hatanı göstermeye çalıştıkça sen üstüne üstüne gidiyorsun düşüncelerin doğruymuş gibi savunmaya çalışıyorsun.
Bu serverda beni bilen bilir senide bilen bilir.
Acaba hiç düşündünmü niye bu kadar eleştiriliyorum neden herkez bana sırt çeviriyor die ???
Ben söyleyeyim ; Senin doğruların başkaların doğrularıyla örtüşmüyor , uyuşmuyor... tamam uyuşanlar var onlara bişi diyemem ama ne yazikki onlarda sürekli anamıza bacımıza küfür ediyorlar...

xcarkox demiş ki:
Gercekten Kimin Ne Oldugunu Herkez sizin Gibiler Yüzünden Yanlış Biliyor Birazda Ben size Nasil Yaklaştıgımı Göstermek istiyorum Madem Herşey SS de bitiyor Arkadaşım Buyur.
- Resim Silinmiş.
Evet Elektrode Seninle Muhattabım Bu kadardır.

Herşeyi yap et sonra da '' tamam kardeşim sana iyi geceler '' bu cümleyi de forumda yayınlayıp kendini insanlara karşı hoş göstermek için kurmadıysan bende İNSAN deilim bu kadar büyük konuşuorm çünkü senin karakterini çözmek zor olmadı. Attığın globalleri ettiğin küfürleri ve hakaretleri yayınlayabilirmisin ??

Yaklaşık 2,3 aydır serverda online'ım şahsına ve arkadaşlarına karşı bir tek küfür işittinmi benım tarafımdan bunun cevabını ver...

Benim elimde screenshot yokmu sanıyorsun ? Sen ve arkadaşlarının küfürlerini , hakaretlerini , seviyesizliklerini gösteren kanıtlar yokmu sanıyorsun ??

Uğraşıpta eklemiyorum çünkü yüzünüz kızarmıyor , hatalarınızı kabul edemiyorsunuz , Herkez bunun farkında o yüzden bu tür seviyesiz davranışlarınızı gösteripte insanları rahatsız etmeye hakkım yok.

Ama eminimki her şeye cevabın olduğu gibi bunada bir kılıf uyduracaksın.
bu böyle karşılıklı atışmalar olarak sürücek biliyorum.

Mutlu olucaksan al söyleyeyim

:buddha: Çok Yaşa Ottoman :buddha:
:buddha: Çok Yaşa Ottoman :buddha:

Lütfen diyorum sana bana bulaşma artık. İkimizin arasında geçen meselenin
kimsenin umrunda olğunu sanmıyorum. her şey gönlünce olsun , ALLAH yolunu açık etsin arkadaşım...

EleKtRoDe...

SirGLooMy demiş ki:
oyle bı konustunkı hayatında sankı hıc kufur etmemıssın.sız kendınız demıyormusunuz burası bır sıte kufurlu konusmalar yasak o yuzden lutfen o resımdekı kufurlerı edıtle. :thumbsup:

oLum ilk Siz Anaya Bacıya Sövdünüz AsLında Savastan Once Sızın Bole bı Konu acmak Aklınızdaydı BeLkı BeLkı degıL Bence KesinlikLe öyLe ArkadasLar BunLarın Hepsi Ottomanı KirLetmeye CaLısanLar Ama istediginiz Kadar Calısın Bisi Hiç Bi Güç Yıkamas

WeAre

Buralıyım
d0d0can demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
oyle bı konustunkı hayatında sankı hıc kufur etmemıssın.sız kendınız demıyormusunuz burası bır sıte kufurlu konusmalar yasak o yuzden lutfen o resımdekı kufurlerı edıtle. :thumbsup:
o resimler orda çok kalmıcak dün açtığım konudaki gibi gece 12 editlecek ssler kaldıracalak.O zamana kadar herkez görsün.

Dua Edin Şu anda Elimde Delil Yetersizligi var Bir Daha Weare ile savaş Yapılmayacak Yapılırsada Video kaydına alınıcak oyundan konusmayacagız TeamSpeak Kullanıcaz Buna ne diyeceksiniz Bakalım. Konuya Kilit Lütfen. Ama elime bir koz gecmesin Elekrode hala Kendini Savunma Bu kadar sacmlaık Olmazzz!!! bana ne diye hitap ettigine bak sen kendımı zor tutuyorum alayınızı ucurucam! Tanı benı Bebe !! tanı Yoksa Cok ağlarsın Sonra

remiemre demiş ki:
oLum ilk Siz Anaya Bacıya Sövdünüz AsLında Savastan Once Sızın Bole bı Konu acmak Aklınızdaydı BeLkı BeLkı degıL Bence KesinlikLe öyLe ArkadasLar BunLarın Hepsi Ottomanı KirLetmeye CaLısanLar Ama istediginiz Kadar Calısın Bisi Hiç Bi Güç Yıkamas
Blader.. 2 qün once C0Nv3R53 guildindeydin .. bana kanka kanka diyodun .. ? savaşta küçükte olsa bi küfür ettin bana .. 2 qün oncede converse için boyle diyodun yıkamaz fLn .. ben sana bişi diyemiyorum .. ama yaptığın ayıp blader..
kişilikden bahsedeceksen kendine bak biraz

KuVVeTMiRa anlıyorum seni Gw de sürekli seni kestiğim için , 1v1 de resmen seni ezdiğim için böle yapıyorsun...

- Resim Silinmiş.

1 crit yeter hazırım ben :rolleyes1: !!!!

Full sun adamlar normal itemlere sahip adamları kesmiş nasılda övünmüşler..

Guild Ottoman iyi Degil ? Buradan Tüm Türklere Sesleniyorum Birleşin Gelin bizim Bileğimizi Bükün! Hodri meydan

Ps : O guilddekilerin hepsi ile Lag'ın 0 oLduğu bir zaman Pwp yapmak isterim hepsi ile 1vs1 ..
Hodri Meydan :wink1:

Yukarı Alt