arkadaşlar ilk açtığım konuda söylediğim gibi en fazla bi sox item düşürme sürem 1.5 gün sürüyor demiştim buda yeni sox drop'um gece ben uyurken düştüğü için Rüya gibi drop diyebilirim. =)

Bide bir sorum olucak bana bu düşen 3. Sox bow 1.Som 2. Sos 3. Sos oldu bu bow'un Sox'u çokmu düşüyor normaldede yoksa bu bendeki bir tür şans'mı ?

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Öncelikle Tebrikler Güzel Sans Var Bi Aralar Bende K.o oynamıstm yolun neresinden donersen sanstır (:

haklısınız 3 tane archerim var 3. de normal kullanıyordu sonunda oda Sox bow'u taktı 3. sox bow drop'um şans böyle birşey demekki :D birde şimdi wizard kasacam 3 tane onlar içinde 3 tane Sox staff çıksa tabi şansın bu kadarıda fazla ama :D şans sonuçta. :D

KArdeş Bankaya sadece elixirleri soxları bi de tabletleri koydursan daha iyi olmazmı(Tabii tablet topluyorsan) Bütün itemleri yığmışın oraya :D

teşekkürler arkadaşlar , kardeşim dediğin gibi tabletler ve elixirleri koymak daha mantıklı ama üstüme göre item düştümü çöpe gidiyor oda kötü oluyor sebebi o bide şöyle birşey var her sabah kalkıp bakıyorum ne item düşmüş aradan parlayan sox u görmek ayrı bi keyf. =)

Yukarı Alt