Slm arkadaslar bu oyunu ınsan degerlerı uzerınde tutmayan gırgır arayan muhabbetten hoslanan lvl ı vede oyunda ilk bırı hedeflıyen butun arkadasları guıldımıze davet edıoruz lvl sınırlaması suan ıcın 56+ adamları arıyoruz sılk flnda olursa super olur :lol: meslek fln farketmes yeterkı bu oyundan zevk almak ıstıorum deyın ozaman hysteria sizi cagırıyor hadı ne duruosunuz pm ler herhangı bır hysteria playerına solersenız onlar ılgılnecektır :mrgreen:

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hll pega bunu kestıgınde kafalıga hp bastınmı :mrgreen: walla bı ara koptun gıdıodun pary fln neyse dostluk bır yana makara gırgır hersey bızım guıldde Razz neyse herkesı beklerız
hysteria rulezzzzzz

asdasasdas demiş ki:
PegasusS demiş ki:
Sadece dostluğumuz bilinsin diye koyuyorum bu ss leri o sırada online olan arkadaşlarımın hepsi lvl lerine bakmadan bana yardıma geldiler.Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

HYSTERIA Rulezzzzzzz...
http://img72.imageshack.us/img72/4964/s ... 203mo6.jpg[/img][/url]

hehe aynı guılddekıler bırbırlerını unı den tbrk etmısler oda guzel :mrgreen:
O sadece bana jest olsun diye yapılan birşeydi.Yarkan daha ölmeden yazıldı onlar.Gizemli bir andı yani.Elalem ne olduğunu anlamaya çalışırken orada benim lordu kestiğim yazdı.Sonra herkes tebrik etti umarım açıklamam yeterli olmuştur.

PegasusS demiş ki:
asdasasdas demiş ki:
PegasusS demiş ki:
Sadece dostluğumuz bilinsin diye koyuyorum bu ss leri o sırada online olan arkadaşlarımın hepsi lvl lerine bakmadan bana yardıma geldiler.Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

HYSTERIA Rulezzzzzzz...
http://img72.imageshack.us/img72/4964/s ... 203mo6.jpg[/img][/url]

hehe aynı guılddekıler bırbırlerını unı den tbrk etmısler oda guzel :mrgreen:
O sadece bana jest olsun diye yapılan birşeydi.Yarkan daha ölmeden yazıldı onlar.Gizemli bir andı yani.Elalem ne olduğunu anlamaya çalışırken orada benim lordu kestiğim yazdı.Sonra herkes tebrik etti umarım açıklamam yeterli olmuştur.
Yok be laf sokmak ıcın deıl oylesıe makara olsun dıye yazdım extraokk Tebrık ederım kardeşim daha cok kesersın ınsallah extraokk

asdasasdas demiş ki:
Yok be laf sokmak ıcın deıl oylesıe makara olsun dıye yazdım extraokk Tebrık ederım kardeşim daha cok kesersın ınsallah extraokk
Yok zaten o şekilde yazmadığını biliom yoksa ben de böyle cevap yazmazdım extraokk

offf ne yapmışsınız öyle.
Kei yi ne zaman transfer ettiniz.
Hercules açıldığında hep onunla beraber kasardım.Benim kankam dı.
Ama çok güzel bi kadro olusturmuşsunuz.Her zaman söylediğim gibi.Sizlerle gurur duyuyorum.

SRO suz hayat güzel ama mükemmel değil.Aklım hep sizde kalıyo.Keşke charların hepsini satmasaydım :)))))))))

yalnız orada DaDaS ıda görmek isterim.O benim murat kardeşim Spartanın BATMAN ı dır o.Ve HYSTERIA nın ilklerindendir.

serverın en ii guıldının HYSTERİA olduguna inanıyorum (ver gazı yansınn..........):D

__AwRiL_ demiş ki:
serverın en ii guıldının HYSTERİA olduguna inanıyorum (ver gazı yansınn..........):D
Türkler'de şüphesiz öyle. Ama yabancılarda BrotherS daha iyi. Fakat onlar gittikçe dağılıyorlar. Zaten 1Love'da askere gidecekmiş orada otorite sağlanamayacak bence. Ehh öyle olunca da en güçlü HYSTERIA olabilir gibi gözüküyor. Rolling Eyes :lol:

Yukarı Alt