bütün konuları tartısma alanı yaptınız ha. tartıscaksanız bi konu acam orda agız dalası yapın aksama kadar

Yaw guild alanını ne hale çeviriyolar.Ya Turk_Knight post aksmak için saçma sapan şeyler yapıyorsun.Guild alanına gelmiş antalya guild kuralım diyosun.Git aç bi konu orada tartış bunları pofff...

PegasusS demiş ki:
Yaw guild alanını ne hale çeviriyolar.Ya Turk_Knight post aksmak için saçma sapan şeyler yapıyorsun.Guild alanına gelmiş antalya guild kuralım diyosun.Git aç bi konu orada tartış bunları pofff...

Yaw Naptım Alla alla

Ulan Nabıcan Sana ne Modlar Uyarmadılar şimdi Senin Neyine

Salako :mrgreen:

Modların uyarmasına ne gerek var salak mısın sen?Burası HYSTERIA guild alanı sen gelmiş saçma salak şeyler yapıyorsun.Git başka yerde kas postunu.Allah'ım ya beyin yaşı daha 5 i geçememiş kişilerle uğraşıyoruz her gün.

HaHaHa Beyin Yaşı 5 i geçmemiş miş

Okudugum okula Turkiye de ilk 50 e girerek girdim

Sizin gibi Butun gununu pc basında Geçiren Avanak Geri Zekalı lar benim beyin yaşımla dalga gecemes

Evet haklısın bütün gününü pc başında geçiren avanağız biz.Sen öyle bil.Valla lancelotu da bilioz adam matematikçiyim diye geçiniyodu ortalıkta ama işte beyin gelişimini tamamlayamamış olmasının eksikliğini yaşıyordu aynı senin gibi.He bu arada unutmadan bende üniversitede okuyorum.Sadece bilgin olsun diye söyledim senin gibi burnum havada gezmiyorum.

Sen liseyle üniversiteyi karşılaştırıyorsan bişi demicem.Yine söylüyorum ben sana burası guild alanı burada kafana göre post kasamazsın.Tamam sen herkesten zekisin süpersin.Ama biraz empati yap ve yazdıklarını bi oku.Her konuda saçma sapan bi postun var.

PegasusS demiş ki:
Sen liseyle üniversiteyi karşılaştırıyorsan bişi demicem.Yine söylüyorum ben sana burası guild alanı burada kafana göre post kasamazsın.Tamam sen herkesten zekisin süpersin.Ama biraz empati yap ve yazdıklarını bi oku.Her konuda saçma sapan bi postun var.
banlandı sana cvp yazamaz Wink

Pennywise demiş ki:
PegasusS demiş ki:
Ne diyim büyük bi beladan kurtardın bizi.Siteye hayırlı olsun :mrgreen:

muratko193

Öğretiyorum
Turk_Knight demiş ki:
HaHaHa Beyin Yaşı 5 i geçmemiş miş

Okudugum okula Turkiye de ilk 50 e girerek girdim

Sizin gibi Butun gununu pc basında Geçiren Avanak Geri Zekalı lar benim beyin yaşımla dalga gecemes
Sizin Gibileri Derken Kimi Kasdediyorsun Silkroad Oynayanları??

muratko193

Öğretiyorum
Pennywise demiş ki:
PegasusS demiş ki:
Bu Arada Eline Sağlık Kabus Bitti :lol:

ops ben geldim gençler naber Wink

Apo bey nası gidiyo guildimiz bizim mirasımızı iyi şekilde yönetiyosun inş :lol:

bu arada guild alanına yazılan saçma sapan mesajlar var mod arkadaslar bir zahmet temizlik

yapsın Hysteria adı altında böyle seyler görmek hoş değil
extraokk

Yukarı Alt