Arkadaşlar guild ambleminin sağ alt köşesine guildin baş harfini koymak istiyorum paintte koyuyorum ama ambleme tıklayınca kayboluyor dünden beri deliye döndüm yardımcı olursanız teşekkür ederim pray: .konuyu farklı yere açtıysam kusura bakmayın gerekeni yaparsını.Amblem aşğıdaki sağ alt köşesine 7,5 büyüklüğünde parlak sarı veya parlak yeşil renkte ''D'' harfi koyuyorum ambleme tıklayınca kayboluyor summer2:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas

İşini görür mü? Kendi yazdığın harfin boyutunu en düşük miktara getir o zaman kaybolmaz.

çok teşekkür ederim ellerin dert görmesin D yi biraz daha kalın yapabilirmiyiz peki hangi yazı şeklini kullanmalıyım ve en düşük miktar derken kaç olabilir :buddha:

Takımı
Besiktas
okay demiş ki:
çok teşekkür ederim ellerin dert görmesin D yi biraz daha kalın yapabilirmiyiz peki hangi yazı şeklini kullanmalıyım ve en düşük miktar derken kaç olabilir :buddha:
En düşük 5 yapabilirsin.Ben 8kullandım yaptığımda.

bende 7,5 kullanıyorum ama kayboluyo yani harf yazım yeride gidiyo sinirimden ekranı kırıcam nasıl bir iş anlamadım :( yinede hepinize teşekkür ederim çok saolun ellerinize sağlık.

Ayrıca şunu da göz ardı etmeyiniz oyundayken bu resimler normal gelecektir size belki beğenmemiş olabilirsiniz ama oyun içinde şuanda gördüğünüzden daha güzel gelir. Sizede teşekkürler.

evet oyunda daha farklı bi hal alıyor amblemler bu konuda haklısın benim tek sıkıntım koyduğum harflerin kaybolması ve gerçekten canımı sıktı yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim emeğinize saygı :thumbsup:

okay demiş ki:
evet oyunda daha farklı bi hal alıyor amblemler bu konuda haklısın benim tek sıkıntım koyduğum harflerin kaybolması ve gerçekten canımı sıktı yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim emeğinize saygı :thumbsup:
Photoscape indirip onu kullanabilirsin kullanımı kolaydır.

Zor bişey değil dostum ps ile az bişey uğraşarak yapabilirsin.
ABİCİM CİDDEN YAPTIM YAZIYI KENARA KOYUYOM YAZI SİLİNİK ÇIKIYO BEN NET GÖRÜNMESİNİ İSTİYORUM 2 SAAT OLDU UĞRAŞIYORUM GP (GUİLDPOİNT)'im BİTTİ DENEYE DENEYE - YAZI SİLİNİK ÇIKIYOR ÇILDIRACAM summer2:summer2:summer2:

Takımı
Besiktas
Çok küçük boyutlarda görünmesinin imkanı yok ve yazı stilinide sade birşey yapman gerekiyor.Ayrıca 2 yada 3 harf yazabilirsin onun dışında olmaz yani onada dikkat et.

Yukarı Alt