Galatasaray'yeni teknik direktörü Frank Rijkaard, golcü Gudjohnsen için Barcelona Başkanı Laporta ile görüştü ve olumlu yanıt aldı. Bu gelişme üzerine başkan Adnan Polat, Gudjohnsen konusunda resmen masaya oturmak için Barcelona kulübünden randevu talep etti. Polat'bu hafta içinde gitmesi bekleniyor. Barcelona'da forma şansı bulamayan Gudjohnsen, Galatasaray'a gelmeye hazır olduğunu söylemişti.

Söz alındı.
Hollandalı hoca, futbolcunun ardından Barça başkanını da ikna etti. Eli güçlenen Polat, resmi olarak masaya oturacak.

Teknik direktör arayışlarını Rijkaard ile sonlandırarak rahat nefes olan Galatasaray yönetimi, Barcelona'nın yıldız santrforu Eidur Gudjohnsen için de her imkanı değerlendiriyor. Sarı-kırmızılı takımla sözleşme imzalamadan önce, Gudjohnsen'in alınması için yönetimden söz olan Hollandalı hocanın da bu konuda boş durmadığı ortaya çıktı.

Avrupa peşinde.
İlk olarak eski öğrencisini Galatasaray'a gelmesi için ikna eden Rijkaard'ın, şimdi de Barcelona yönetimiyle temasa geçtiği iddia edildi. Avrupa'dan pek çok teklif alan futbolcu için bizzat Barcelona Başkanı Laporta ile bağlantıya geçen Rijkaard'ın ondan da söz aldığı ve bunu Adnan Polat'a ilettiği belirtildi. Eli güçlenen başkanın önümüzdeki günlerde resmi olarak masaya oturacağı belirtildi.

Prada

6 aydır futbolcu maaşlarını ödeyemiyor 6S. Ekonomiyi güçlendirmeden bu tarz transferlere girmek hiç akıl işi gelmiyor bana.

Prada

Arko bu işler parayla , teminat mektuplarıyla oluyor. Eğer yönetim varolan borcu yukarılara çekecekse bırak almasınlar kimseyi. 6S nin kadrosu şu an türkiye için yeterli bir kadro

Prada demiş ki:
Arko bu işler parayla , teminat mektuplarıyla oluyor. Eğer yönetim varolan borcu yukarılara çekecekse bırak almasınlar kimseyi. 6S nin kadrosu şu an türkiye için yeterli bir kadro
katılıyorum kadro yeterli hatta gereğinden daha iyi oyuncuların dilinden anlıyan bir hocada geldi gereksiz transfer yapmaya gerek yok. :D

Mojito

transfer yapılır geri gider korkmayın para alamayınca tıpış tpış giderler P sizde hiçbir şey diyemezsiniz.üstüne birde FIFA ceza verir 6S krizde:P

MilkyWay demiş ki:
transfer yapılır geri gider korkmayın para alamayınca tıpış tpış giderler P sizde hiçbir şey diyemezsiniz.üstüne birde FIFA ceza verir 6S krizde:P
geçmişte kaldı artık onlar polat yönetiminin öyle bir kriz dönemine gireceğini zannetmiyorum. :wink1:

Journalist

Aileden
Prada demiş ki:
yok ben inanmıyorum Galatasaray'da para olmadığına dünyanın en iyi oyuncularını teknik direktörlerini alıyoruz hesaplarda göründüğü gibi bu kadar borçlu olsak hangi aklı evvel yapabilir bunu :roll: Aziz Yıldırımdan kaçırmak için gömdülermi acaba paraları var bu işte birşeyler kesin :P

yalan haber doğru haber bile olsa galatasarayn bu oyuncunun parasını ödicek gücü yok ribery e 600 bin vermediniz zamannda şimdi kaç 600 bin edio

Night Blue demiş ki:
yalan haber doğru haber bile olsa galatasarayn bu oyuncunun parasını ödicek gücü yok ribery e 600 bin vermediniz zamannda şimdi kaç 600 bin edio
Galatasaray'ın muhasebesini sen mi tutuyorsun ? Nereden biliyorsun bu kadar paraları olmadığını ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Night Blue demiş ki:

:thumbsup:

Galatasaray'lıyım lakin hergün şurda burda izliyoruz , okuyoruz futbolcular paralarını xx zamandır alamıyor diye.Bu durumda böyle bir adamı transfer etmek zor.

Yukarı Alt