açılıcak bu char görürsünüz (:
Çünkü bilgisizliğimden bir mob'a dalıyorum o mob bana tek atıyor sonrada char bug oluyor ne sacma hem zaten char ölduğu an ben gerekli yazıyı yazdım bot olsam ölur kalırım orda yapıcam savunmamı agent'e :P

Guathema demiş ki:
açılıcak bu char görürsünüz (:
Çünkü bilgisizliğimden bir mob'a dalıyorum o mob bana tek atıyor sonrada char bug oluyor ne sacma hem zaten char ölduğu an ben gerekli yazıyı yazdım bot olsam ölur kalırım orda yapıcam savunmamı agent'e :P
iyi inşallah açtırırsın :P

Takımı
Galatasaray
Malesef açacaklarını sanmıyorum, gerçekten çok üzüldüm , bende yaşadım =(

açıcaklar bro nasıl açmıcaklar yeni sistem getirildi sebebsiz yere banlar kaldırılıyor blocklar yani ben alıcam yarın agenti karşıma böyle böyle savunmamı yapıcam illaki açıcaklar çünkü gerçekten bot değildim alınan silklere kasılan explere uykusuz kalınan günlere yazık..

Takımı
Galatasaray
ne saçmalık sanki isro gm leri devamlı banned birşey sanıyorlar kendilerini herhalde garibanlar :) private server altı üstü bot kullansan ne olacak kullanmasan ne olacak? eninde sonunda o server kapanır zaten fazla bel bağlamayın.

Eskilerde ecsro vipte protector vardı o top gibi şey de o dalınca öldürür seni eskiden botları öldürmek için yapardık.
Ps:Geçmiş olsun

Guathema arkadaşım butun server Guathema bot banned diordu Gm ye gelen şikayetlerdende banlanmıs olabilirsin

olur öyle şeyler biz yeniden kasmamıza bakarız düşmanlara taviz vermicez artık yapcek bişey yok :P

Yukarı Alt