Oyunu aldım daha geçen gün yalnız oyun 2 dvd içinde açıklama vardı oyunu fazla sıkıştırdığımız için setubu uzun surecektır fakat 4 dvd lik gta lardan farkı yoktur gibi birşey yazıyordu.İçindeki redict klasorundeki setupları kurmam gerekıyormuş ama setublar açılmıyor o setupların toplamı 512mb.oyunu kurunca hemen denedım bir kaç dll istedi onları indirdim system32 ye attım ama yine hata verior ne yapmalıyım :think:

aldıgım hata
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bkz: dvd nin içindeki not ;
Kod:
     Dikkatli takip edin aksi halde oyunu kaldırıp tekrar kurmanız gerekir!

oyunun kurulumu rusçadır oyunu her zamanki gibi nasıl oyun kuruyorsak öyle kuruyoruz 
     kurulum uzun sürecektir ben 3,5 saatte kurdum haberiniz olsun normalde oyun 4 dvd 
     olarak çıkmıştır 2 dvd ye sıkıştırılarak düşmüştür bu yüzden de yüklemek uzun sürer 
     ama oyun kurulduktan sonra 4 dvd gibi full tam sürümdür yani eksiksiz olarak 
     kurulum olacaktır oyunu kurmaya başlayın 1. dvd bittikten sonra sizden 2. dvd yi isteyecektir
     2.dvd yi koyduktan sonra yüklemeye devam edin isterseniz bilgisayar başında beklemeyin işiniz
     varsa işinizi yapın 2. dvd den sonra en az 2-3 saat daha yükleme yapacaktır.
     yükleme bittikten sonra dvd 2 ye girip oradaki
     Redist klasörüne girin ve sıra ile programları kurun aşşağıda sıra ile yazdım programları kurduktan sonra masaüstüne 
     gelen oyunun simgesinden yuna başlamak için tıklayın açılan penceredeki yazıyı okumak için aşşağıya
     doğru çekin I ACCEPT THESE TERMS yazan yere tıklayın sonra açılan pencereyi kapatın 
     sonra Skip Login yazan yere tıklayın açılan yerde
     solda PLAY yazan yere tıklayın sonra ok diyin bi daha ok diyin sonra oyun başlayacaktır ( açılan siyah pencereyi sakın kapamayın ) 
     oyun açıldıktan sonra start diyelim sonra size enter yes  esc no tuşu ile ilgili soru soracaktır 
     siz esc tuşuna basın oyunda ilk görevi yaptıktan sonra odaya giriceksiniz ondan sonra 
     size tekrar soracaktır enter yes  esc no diye bu sefer enter diyoruz
     Microsoft Games for Windows - LIVE açılıyor sonra yukarıda açılan yerde üst taraftaki
     seçeneği seçiyoruz yes diyoruz sonra create nev profile diyoruz  sonra 
     create offlıne profile yi seçip isim veriyoruz submit diyoruz sonra done diyip devam edicez
     oyunu daha sonra açtığımız zaman kaldığımız yerden devam etmek için home tuşuna basmanızı
     ister home tuşuna basın sonra isim verdiğiniz yere gelip tekrar home tuşuna basın ve kaldığınız 
     yerden devam edin.

1-Kısayol DXSETUP
2-windowsxp-kb936929-sp3-x86-trk_5AAF60501636AF08C97EF1C18F1315F4ED6FBCDF ( xp niz sp3 ise kurmana gerek yok)
3-gfwlivesetupmin
4-dotnetfx3
5-dotnetfx3_x64
6-umdf
7-vcredist_x64
8-vcredist_x86
9-wmfdist11
10-wmpappcompat
11-xliveredist

iyi eğlenceler...

Takımı
Galatasaray
dll dosyalarını system32 ye attıktan sonra sırayla dll'leri kaydettir.

şu şekilde : başlat - çalıştır - regsvr32 xxx.dll ve enter tusuna bas.xxx yerine dll ismi gelecek ^^

Nina Ricci demiş ki:

şu şekilde : başlat - çalıştır - regsvr32 xxx.dll ve enter tusuna bas.xxx yerine dll ismi gelecek ^^
dll'lerle işim yok şuan onlar oldu zaten dll istemiyor ^^

Takımı
Galatasaray
Brown demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:

dll'lerle işim yok şuan onlar oldu zaten dll istemiyor ^^
hata ne o zaman :lol:

Yukarı Alt