Arkadaşlar 4 dvd olanı aldım ama yüklerken bu hatayı alıyorum
- Resim Silinmiş.
ilk baş social clubu yüklüyor ardından bu çıkıyor
yardım edın :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tek tek patchleri yaptınmı 1.0.1,..,1.0.4 e kadar ayrıca orjinal degilse her bir patchi tek tek kurup crack yapman gerekir.Oyunu online oynayamıyosun windows live uyeligi lazım onun icinde orjinal cd'deki kod gerekli,fakat ebay'da satılıyor serialler

Hatanın türkçesi

Başlatmadan çalışıyorsunuz Uygulama başlatmak için başarısız oldu. Bu da bir sonucu olabilir Windows Ebeveyn Denetimleri \ Aile Güvenlik tarafından engellendiğini. Lütfen, ya da iletişim destek başlattıktan çalışmadan önce uygulamaya erişimi olduğundan emin olun

Senin sorunun Vista kullanıyorsundur o yüzden. İlk önce Denetim masasına girip oradan Ebeveyn denetimlerine gir. sonrada. kullanıcı hesaplarına tıkla. ebeveyn denetimlerini aç kapa var ona tıklayınca UGI olması lazım bir tik işaretli seçenek var onun tiki kaldır. Bilgisayarı yeniden başlatmanı isteyecek sonrada sorun çözülecektir.

OLmazsa Bunu dene

Sendeki anti virüs programı Crack ı siliyor yada karantina altına alıyor yada engelliyor. Yani Sen tekrar crak yükle Virüs programını kapa öyle bir dene. GTa Kopya sürüm olduğu için Virüs programındanda Engellemesini kaldır GTA nın.

Düzelmezse baska cozumler buluruz

Hangı cozum ıse yararsa soylersen sevınırım GTA4 SorunLarı ve cozumlerını Toplayıp Konu acıcam

peki ^^
sende 1.0.0.4. için crack varsa uploaded.to ya falan upload edermisin zahmet olmazsa :S

Yukarı Alt