Bilgisayarı formatladıktan sonra GTA IV ü indirdim ama hiç karşılaşmadığım bir sorunla karşılaştım. Oyun her 2-3 saniyede bir donuyor çok çok kısa sürüyor donması fakat hiç zevk vermiyor . Sistem rahatlıkla karşılıyor oyunu ama sorunu anlayamadım.Ekran kartım HD 6770M .

Oyunun ksayoluna sag tiklayip uyumluluk sekmesinden xp sp3 secip yonetici olarak calistiri tikleyip tamam de oyle gir oyuna belki cozum olabilir..

Bu arada sistemin 64 bitmi ?

Bendede 64 bit bazi oyunlarda senin yasadigin sorunu yasiyorum mesela 18wos haulin.. Ama mw3 criysis2 de falan hic sorun yasamadim..

Takımı
Besiktas
görüntü ayarlarını düşür dene yine aynısı oluyorsa oyuna patch falan ekle başıma gelmişti bu olay

Takımı
Besiktas
Erythrai demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
görüntü ayarlarını düşür dene yine aynısı oluyorsa oyuna patch falan ekle başıma gelmişti bu olay
Ayarlar en düşükte zaten.
benim laptopta olmuştu bir türlü düzeltemedim dediğin gibi 1 ile 10 sn arası bir kasma oluyordu baya araştırdım o kadar şey denedim çözüm bulamadım
Denediklerimi söyleyim belki sende yararlı olur:
*Ekran Kartı Driver'ını güncelle
*Oyunu sil sonra tekrar yükle ve GTA IV patch var onu bulabilirsin google'den arayarak.
*Sonra çalıştır'a ''msconfig'' yaz hizmetler kısmından işine yaramayan programları durdur.
*Bazende çok küçük bir ihtimalde olsa virüs programı crack içinden bişeyler engellemiş olabilir ona bir göz at.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Oyunun patchlerini yüklemen gerekiyor , bunun yanı sıra crackinde hata olabilir.Bir çok crack sağ ve sol ok tuşlarına basıldığında donma yaşatıyor.Sisteminde sorun yok , aynısı bende de vardı.

Yeni bir crack bul kardeşim, bulunca banada at linki bende yaşıyorum sorunu fakat crack bulmaya üşendiğimden oynamıyorum :P

Yukarı Alt