1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

GSTV


 1. Apollon

  Apollon rank8

  Kayıt:
  16 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.027
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Mimarlık

  [​IMG]

  Galatasaray TV, başlangıçta Doğan Grubu ile ortak bir sözleşme çerçevesinde kurulmuştur. Kuruluş çalışmaları Kasım 2006’da başlamış olup 15 Ocak 2007’de test yayını, 21 Ocak 2007'de ise normal yayın ile uydu üzerinden izlenilmeye başlanmıştır. 2007 Haziran ayından itibaren Türkiye’nin en son digital platformu olan D-Smart’tan da izleyenlerine ulaşan kanalımız,
  28 Mayıs 2009 tarihinden itibaren Digitürk Platformu’ndan 75. kanaldan yayın hayatına devam etmektedir. Bu tarihten itibaren Galatasaray TV, Digitürk Platformu - www.galatasaray.com - iPhone üzerinden izlenebilmekte ve bu Platformun tüm ayrıcalıklarını izleyenleri ile paylaşmaktadır. Yeni anlaşma ile Galatasaray Futbol takımının Turkcell Süper Lig’de oynadığı maçların tamamının tekrarı, özet görüntüleri GS TV’de yer almaktadır.
  Galatasaray TV’nin Digiturk Platformu bünyesindeki stüdyo ve teknik oluşumlarının dışında, biri Florya’da, biri de Ali Sami Yen Stadı’nda olmak üzere iki stüdyosu bulunmaktadır.
  Florya’daki Galatasaray TV Stüdyosu, tesislerde kurulan radyo link aracılığıyla 24 saat canlı yayın yapma olanağı yaratan donanıma sahiptir. Yapımı Galatasaray Spor Kulübü ve GSYİAD üyesi Fazlı Yıldırım'ın katkılarıyla oluşturulan stüdyonun yanısıra Ali Sami Yen Stadı’ndaki stüdyo, maç günlerinde up-link desteği ile canlı yayın yapma özelliği içermekte ve Galatasaray Futbol A takımının her maçı öncesi ve sonrasında Galatasaray TV buradan yayın yapmaktadır.

  [​IMG]

  Türkiye'de giderek gelişen ve rekabetin arttığı endüstriyel futbol ortamında, kulübüne destek olmak isteyen her Galatasaraylının yararlanabileceği yeni bir mecra hayata geçirildi. Galatasaray TV, yeni bir üyelik sistemine geçti. Böylece sadece Galatasaray tarafından sağlanabilen ve sadece Galatasaray TV'ye tahsis edilen tüm özel içerikler, Türkiye'de ilk kez Galatasaray taraftarına Üyelik Sistemi dahilinde ulaştırılıyor. Yeni yayın dönemine giren Galatasaray TV'de başlayan üyelik sistemi ile, Galatasaray TV üyesi olacak Galatasaraylılar bu özel içeriklere sahip olurlarken, kulüplerine de destek olacaklar. Kulüp-taraftar işbirliğinin sağlamlaştırılmasına yönelik bu yeni işbirliği, Büyük Galatasaray Ailesinin oluşturulması yönünde bugüne dek atılan adımların bir yenisi olacak. Galatasaray Spor Kulübü ile Digiturk arasında yapılan anlaşmayla sadece Digiturk platformunda yayın yapacak olan Galatasaray TV, 30 Ekim 2009 tarihinden itibaren üyelik sistemi ile yayın yapıyor. Digiturk üzerinden 75. kanaldan yayın yapan Galatasaray TV Üyelik sistemine aylık sadece 4.99 TL ile dahil olunabilecek.
  Galatasaray TV’ye üye olmak çok kolay. Henüz üye olmayan ve 75. kanala gelen Digiturk abonelerini özel bir ekran karşılayacak, ekranda görülen özel algoritmayı belirtilen numaraya SMS olarak gönderen üye anında Galatasaray TV Üyelik Sistemine girmiş olacak. Ayrıca Galatasaray.com internet sitesi üzerinden de Galatasaray TV Üyelik Sistemine ve Galatasaray’ın zengin medya arşivine girilebilecek.


  :!: GS TV Üyelik Sistemi :!:
  Aylık: 4,99 TL
  3 Aylık: 13,98 TL
  6 Aylık: 26,94 TL
  12 Aylık: 48,96 TL

  Galatasaray TV'nin Özel İçeriği
  o Maç öncesi ve maç sonrası özel görüntüler
  o Basketbol ve Voleybol Takımlarımızın canlı maç yayınları
  o Tüm transfer haberleri ilk kez GS TV’de
  o İdmanlar (Bir kısmı canlı)
  o Galatasaray’ın eski maçları
  o Basketbol, voleybol da dahil olmak üzere tüm branşlardan haberler, özel programlar
  o Özel röportajlar
  o Takımın tüm maçlarından özel görüntüler

  :arrow: Galatasaray TV'ye Nasıl Üye Olunur?
  Galatasaray TV'ye üye olmak şimdi çok kolay! Galatasaray TV’ye Galatasaray.com, Sesli Yanıt Sistemi, Digiturk Müşteri Hizmetleri, SMS ve TV kanalı üzerinden üye olunabilmektedir.

  Galatasaray.com
  www.galatasaray.com üzerinde yer alan GSTV üyelik bölümüne bilgilerinizi girebilir ve GSTV ile Galatasaray’ın tüm medyalarını dünyanın her yerinden online bir şekilde izleyebilirsiniz.

  Sesli Yanıt Sistemi
  0212 473 73 73’ü arayan Digiturk üyesi 1’i tuşlayarak cep telefonunu girer ve kimliğini onayladıktan sonra sırasıyla şu adımlarla GS TV abonesi olabilir:
  1 / 4 / 4 (Son menünün altında da sırasıyla aylık-3 aylık-6 aylık-12 aylık abonelik için 1-2-3-4 tuşları kullanılmakta)

  Digiturk Müşteri Hizmetleri
  0212 473 73 73’den Müşteri Hizmet Yetkisi aracılığıyla GS TV üyelik işlemleri kısa süre içersinde tamamlanabilmektedir.

  SMS
  “UYELIK GS TV” yazıp tüm GSM operatörlerinde 3555’e gönderip GS TV’ye aylık üye olunabilmektedir.

  TV
  Digiturk Kanal 75’de GS TV’ye gelince ekranda gözüken SMS algoritmasını 3555’e gönderen üyeler, GS TV’ye anında üye olabilmekte.