El Verano demiş ki:
Arcadia demiş ki:
adil olarak yorumlamak gerekirse Fenerbahçe galatasaraydan daha çok hakketti ama ne demişler gülme komşuna gelir başına iki takım da son dakikalarda yedikleri gollerle elendiler üzücü olan ise Avrupa arenasında hiçbir temsilcimizin bulunmaması.
Beter olun. :mrgreen:
loool görende zanneder kendileri fark attı. :mrgreen:

Arcadia demiş ki:
El Verano demiş ki:
Arcadia demiş ki:
adil olarak yorumlamak gerekirse Fenerbahçe galatasaraydan daha çok hakketti ama ne demişler gülme komşuna gelir başına iki takım da son dakikalarda yedikleri gollerle elendiler üzücü olan ise Avrupa arenasında hiçbir temsilcimizin bulunmaması.
Beter olun. :mrgreen:
loool görende zanneder kendileri fark attı. :mrgreen:
Boyle son 5 dk da F.Bahce`nin yikildigini gormek beni keyiflendiriyor.

Bir fenerbahçeli olabilirim ama asla üzülmem 2 maçtır son 5 dk.da gol yenilmez ki sen git crocodile ye yenil gel lille den son dk de gol ye turu kaçır olur mu böyle iş yahu pehh.

ps : Gs nin de 90 da gol yemesi beni daha da keyiflendiriyor. :dance:

Takımı
Besiktas
Yazık oldu her iki takımada ya :cry: Galatasaray 90+2 de yedi Fenerbahçe'de 85 de yedi çok kötü oldu sin:

Crusade demiş ki:
aliran demiş ki:
fenevin ateşli taraftarı nerde yahu
Sende Lille forması varsa bende koleksiyon var tüm Avrupa takımlarınının :lol: Yaşın kaç merak ediyorum
lafın gelişi dedim esas senin yaşın kaç ?? bunu anlıyamıycak kadar küçüksün max 14-15 yşındasındır çoluk çocuk bize yaş soruyo

Yukarı Alt