1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Grup Oluşturma - Nasıl Party Yapılır


 1. [O]range

  [O]range rank8

  Kayıt:
  25 Şubat 2007
  Mesajlar:
  23
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Diğer oyuncularla ekip olarak savaşmak, bazen hızlıca seviye atlamak ve zor görevleri başarmak için en iyi yoldur. Ekipteki üyeler canavarları yendiklerinde kazandıkları tecrübeleri paylaşabilirler ve toplanan eşyaların dağıtım şeklini ayarlayabilirler.


  Gruba Nasıl Davet Edilir :
  [​IMG]

  Gruba davet etmek istediğiniz kişinin üzerine tıklayın.Sağ üstte kişinin durum çubuğu çıkacaktır.Durum çubuğundaki karakterin resmine tıklayın.Bu menüden Ekibe Davet Et seçeneğini tıklayıp davet gönderebilirsiniz.  Gruptan Nasıl Ayrılınır :

  [​IMG]
  Ekranınızın sol üstündeki durum çubuğunuza tıklayın.Ortaya çıkan menüden Ekipten Ayrıl seçeneğine tıklayın.  Gruptan Oyuncu Atmak :
  [​IMG]

  Oyuncu seçenekleri penceresinden "Kaldır" seçeneğini seçerek veya sohbet penceresine "/Sil [Character Name] yazarak ekipten oyuncu çıkarabilirsiniz.


  Düşen Eşyaların Gruptaki Oyunculara Dağılımı :
  [​IMG]

  Ekip oyunu sırasında düşen eşyaların dağıtım şeklini ayarlamak için, kullanıcı seçenekleri penceresinden "Ekip Toplama Ayarı" seçilmelidir. Karşınıza 3 seçenek çıkacak : "Herkese Açık" (tüm oyuncular düşen malzemeleri toplamak için yarışacak), "Adil Dağıtım" (Eşyalar grup arasında paylaşılır) ve "Rasgele" (eşyalar ekip arasında rastgele dağıtılır).