STV'nin Şizofren haber spikeri Balıkesir deki grizu patlamasınını Ergenekona bağladı :lol:
Yakında isal olsa Ergenekon çayıma müsil attı diyecekler. Video da küfürlü yazılar mevcut kusura bakmayın.

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/xJcROF8KAVs&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/xJcROF8KAVs&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

Ben şu fetonun dershanelerinden birindeyim. Bugün tarih dersinde hoca bu patlamayı gündem değiştirmek için yapıldı falan dedi; bayağı bi dalga geçmiştik hocayla başlığı sitede görünce şok oldum. Dedim acaba bizim sınıftan biri falan mı? :mrgreen:

Mike Shinoda demiş ki:
Ben şu fetonun dershanelerinden birindeyim. Bugün tarih dersinde hoca bu patlamayı gündem değiştirmek için yapıldı falan dedi; bayağı bi dalga geçmiştik hocayla başlığı sitede görünce şok oldum. Dedim acaba bizim sınıftan biri falan mı? :mrgreen:
yeşilırmak ?

Şüphesiz ki Allah stv yi aklını ergenekonla bozsun diye yarattı.

bobiler iyi dalga geçiyor bunlarla :P

Gullugullugil demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
yok artık ^^
bu stv-kanal7 ye çok gülüyorum ya gülmek istediğimde izliyeceğim kanallar arasında :lol:
:twisted: :mrgreen:
Ben bunların kanallarını açınca sinir krizi geçiriyorum resmen. Tv de kanal listesinden Samanyolu , Kanal7 , Nurtv v.b kanalları sildim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Turk__ demiş ki:
Gullugullugil demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
yok artık ^^
bu stv-kanal7 ye çok gülüyorum ya gülmek istediğimde izliyeceğim kanallar arasında :lol:
Ben bunların kanallarını açınca sinir krizi geçiriyorum resmen. Tv de kanal listesinden Samanyolu , Kanal7 , Nurtv v.b kanalları sildim.

me too :thumbsup:

Mike Shinoda demiş ki:
Smirnoff demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
yeşilırmak ?
Körfez :rolleyes1:
Dershanenin ismi yerlere göre değişebiliyor. Bursada Yeşilırmak ama Genel Dershanesi Femdir.(Fethullahcı eğitim merkezi)

BaSoryong

Buralıyım
Turk__ demiş ki:
Gullugullugil demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
yok artık ^^
[/quote]

Bu kanalara yapımcılarına patronlarına arkasındakılerıne okadar doluyumki ... ! :rolleyes1:

EmmaW

BaSoryong demiş ki:
Bu kanalara yapımcılarına patronlarına arkasındakılerıne okadar doluyumki ... ! :rolleyes1:
bu kanalları ben stres atmak için izliyorum
ps: maçtada stres atarım(küfür ederek , bağırarak :lol: )
digiturk olduğu için bu kanalları kapatma şansım yok malesef

Yukarı Alt