Arkadaslar Ben Greecede Oynuyordum.70 Lvl Di.Charım Adı LoRD_HaDES'Di.Hackledi..Sakın Konusmayın Sizide Hackler Böleleri Sro Yu Oynanmaz Hale Getiriyorlar..Eğer Charımı Geri Almak İçin Bi Öneriniz Var İse PayLsınız..Lütfen ..

arkadaşlar hacklenmek bizim elimizde biz açık vermessek kimse bizi hackleyemez oyunda biriyle konuşuyosunuz ben kızım dedi size msn verdi konuşalım ordan dedi sizde hemen gaza gelip eklediniz.size dosya attı rar içinde resimlerim var dedi sizde açtınız saf gibi ertesi gün bütün şifrelerinizi öğrenmiş adam.bu kadar basit hacklenmemek için aşağıdaki yöntemleri izleyin:

1)Şifrenizi babanız olsa bile ona bile vermeyin
2)Gizli sorunuzu öyle bi yapın ki şifre değiştirirken siz bile zorlanın
3)Kesinlikle şifresinizi veya gizli sorunuzu asdasd gibi şeyler yapmayın
4)Güvenmediğiniz veya bilmediğiniz sitelerden dosya almayınız
5)Herkes ile iyi geçinmeye bakınız

hudafe sen baska bisi için hacklenmissindir o zannediosundur öle konusmadan bi hack olsaydı bu oyunu kimse oynayamazdı gm bile

2 gun once geldi yanıma mekanda kasmaya çalışıyo 79 lvl nuke ile vurdugu dmh max7k :) ne biçim bi build ark bu ya o kdr da uzulme bence çalındıgına

BlueSnow demiş ki:
Arkadaslar Ben Greecede Oynuyordum.70 Lvl Di.Charım Adı LoRD_HaDES'Di.Hackledi..Sakın Konusmayın Sizide Hackler Böleleri Sro Yu Oynanmaz Hale Getiriyorlar..Eğer Charımı Geri Almak İçin Bi Öneriniz Var İse PayLsınız..Lütfen ..
Benim önerim o kazıklayan çocugu tanıyosan mahkeme kararıyla ip sinden adresini bul dava aç.

evet o char hybrıt 56 lvl bow dan döndü 56 lvl di %10 exp i wardı satın aldığım sahibinin cafesi wardı dedi hadi döndürelim hemen basladık döndürmeye :) ee tabi böle oldu ama yinede seviyordum ben o charı sahibinden 100 ytl ye aldım.acaba o adama desen bana satar mıki?oyunda görseniz bi söleyi verin.

Kardes her yerde hacker diyip durma .Char suan bende ama bende uranustekı 63xbow um la takas ettim.Takas ettigim kişi izmirden adıda onur.takasıda aralık 23yada 24 unde yaptım.Aldıgımda lvl 71 %65 di..Benim adımda Burak bursadayım yani ne hackerım nede gizlim saklım var.

menfredshow demiş ki:
Kardes her yerde hacker diyip durma .Char suan bende ama bende uranustekı 63xbow um la takas ettim.Takas ettigim kişi izmirden adıda onur.takasıda aralık 23yada 24 unde yaptım.Aldıgımda lvl 71 %65 di..Benim adımda Burak bursadayım yani ne hackerım nede gizlim saklım var.
hackermiş beni hacklesene zuahahahaha

By__dRaCuLA demiş ki:
menfredshow demiş ki:
hackermiş beni hacklesene zuahahahaha
adamın söylediğii ile senin söyledğin şey arasnda çok fark var

Yukarı Alt