- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
işte buda thief iken tabiki herkes yok sadece bi anlık toplandık :lolmuch: :lolmuch:
- Resim Silinmiş.
umarım beğenirsiniz

Yorum yapmaya gerek varmı Cap 70 ve bu guildin sadece bir kısmı inanmıyanlar için link verebilirim oradan bakabilirler

Guild resminde Birçok kişide yok daha bu %60 idi Mazimiz çok sağlamdır Cool

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ahh ahh bunların bende ne anısı varya eski bi forumdan buldum hepsini ilk takıldıgım forum iyiki hala var kullanan yok pek ama formatta giden malzemeler orda var şimdi toparlıyom

güzel resimler.taki guild hacklenene kadar krallardı sonra toparlanmaları uzun oldu sanırsam.

greece de herkeste sun war ssiz bu halde hicguild war kazanabildiniz mi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teşekkürler böyle efsaneleri yaşatmak lazım sevdim topici extrabeer

MakmeN demiş ki:
greece de herkeste sun war ssiz bu halde hicguild war kazanabildiniz mi
Oncelikle okumayı sonra tarihi ve daha sonrada oyunu oğrenmeni temenni ediyom

extraloob demiş ki:
teşekkürler böyle efsaneleri yaşatmak lazım sevdim topici extrabeer
ahhh okan ahh h bu zmnlrın bende ne hatıraları varya keşke bi olay olsada yine boyle olabilsek ya bu guild sadece guc yonunden degil her yonden efsane idi nasıl toplandık çok karışşık oldu ama herkes uyum sağladı ortam süperdi şimdi greeceye girirken ben bile küfrediyom

gscihan demiş ki:
Yaşıyormu bu guild Question
Malesef hayır
Bi hack başladı nerdeyse guildin 3 te 1 hacklendi Mad Mad Mad Mad Mad
diğerleride sattı charları hackten kurtulabilmek için suan burada resmi olan charlardan oynuyan nadir var olanlarda yabancılarda genelde
nerden buldum bu resimleri yee off offfff gordukçe iç çekiyom

baya eski resimler bunlar bildiğim kadarıyla guild dağıldı ama hoş görüntüler baya uzun bi süre önce bi yerde görmüştüm bu resimleri birlik olmak güzel bi duygu bizde bi ara böyle makaraları çok yapardık ben şimdi eldoradoda böyle birlik nadiren teşekkürler ss ler için güzel şeyler hissettim bakarken keşke bi arada kalabilseydiniz Rolling Eyes extraokk

çok güzel ekipmissiniz eskiden tebrikler =)
charların hacklenmesinede üzüldm gecmis olsn hepinize mucX

murat75 demiş ki:
baya eski resimler bunlar bildiğim kadarıyla guild dağıldı ama hoş görüntüler baya uzun bi süre önce bi yerde görmüştüm bu resimleri birlik olmak güzel bi duygu bizde bi ara böyle makaraları çok yapardık ben şimdi eldoradoda böyle birlik nadiren teşekkürler ss ler için güzel şeyler hissettim bakarken keşke bi arada kalabilseydiniz Rolling Eyes extraokk
keşke ama işte hayat bu sadecesro yok bazen mecburen bazende bi dikkatsizlikle charları kaybettik ben suana kdr hiç hack yemedim şükür ama bu ekibin bi daha toplanması çok şuan greecede daha çok show girl var herkes artisit ama icraat 0 sade global yazmakla olmuyo ama farkında degiller yinede nadirde olsa 5 10 tane sağlam karakterli türk hala var
İnş. bi daha boyle bi resmin içinde olmak nasib olur hemde bana hem herkese

Yukarı Alt