1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Grand Theft Auto: Rush mı?


 1. DesertRose

  DesertRose rank8

  Kayıt:
  23 Ekim 2009
  Mesajlar:
  1.234
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]
  [​IMG]

  Oyun dünyasının Grand Theft Auto serisinin devamı için oluşan sabırsızlığı yeni meyvelerini verdi.

  Grand Theft Auto serisinin 2008 yılından beri sessizliğe gömülmesi, oyuncularda büyük bir beklentiye ve aynı zamanda araştırma duygusuna sebep oldu. Her geçen gün yeni bir dedikoduyla gündeme gelen yeni Grand Theft Auto için ortaya atılan yeni iddiaysa oyunun adının “Grand Theft Auto: Rush” olacağı yönünde. Araştırmacı internet kurdu Superannution, yaptığı araştırmaların sonuçlarını yayınlayarak yeni oyun üzerine birçok detay tahmininde bulundu. İlk olarak Rockstar Games’in birlikte çalıştığı Telsey & Company’yi mercek altına alan araştırmacılar, listelerde “Rush” adlı, “interaktif proje” tanımlı, ilginç karakterlerin, uyuşturucunun, gangsterlerin ve ünlülerin olduğu, Los Angeles’ta geçen bir proje buldular.

  Aynı listede Rush için “motion capture” ve “seslendirme” gibi detayların verilmesinin yanı sıra karakter isimleri ve tanımları bulunması da iddiaları destekler nitelikte. Listelenen karakterler arasında “Mitch Hayes” adlı, 38 yaşında, esprili bir FBI ajanı, “Miguel Gonzalez” adlı, 25 yaşında, Meksikalı bir FBI ajanı, “Clyde” adlı, aptal olarak tanımlanan biri, “Brother Adam” adlı, 50 yaşında bir yoga öğretmeni, “Mrs. Avery” adlı, evhamlı bir anne, “Mrs. Bell” adlı, 45 yaşında, Kaliforniyalı dul bir kadın, “Eddie” adlı, 30’lu yaşlarında uyuşturucuya başlayan, 47 yaşında biri ve “Ira Bernstein” adlı, 56 yaşında, batağa saplanmış bir aktris bulunuyor. Tüm bu karakterlerin yeni bir Grand Theft Auto oyununda buluşma ihtimaliyse hiç de az değil.

  İddiaları destekleyen bir diğer ayrıntıysa Twitter üzerinden geldi. Profesyonel güreşçi ve aynı zamanda aktör olan Robert Esparza, kendi Twitter hesabından Rockstar Games’in çıkaracağı “Rush” adlı projedeki rolü için vücudunun tarandığını söyledi ki bu mesaj an itibariyle Twitter’dan kaldırıldı.