1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Granado Espada MMORPG MCC SYSTEM DENEMENİZİ ÖNERİYORUM


 1. Herreko

  Herreko rank8

  Kayıt:
  25 Mart 2014
  Mesajlar:
  51
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Merhaba arkadaşlar , Bir yıl önce falan bir oyuna girdim . Aynı anda 3 karakteri kullanıyordun . Her şeyini kendin ayarlıyordun falan açıkçası ilgimi çekmişti. Daha sonra oyunun aşırı kapsamlı olduğunu gördüm o dönemler bırakmıştım . Geçenlerde oyun aklıma geldi indirdim . Ve ciddi manada güzel değişimler yapılmış. Çok farklı bir oyun deneyimi ve görevleri ile karakterleri ile oyun insanı sürüklüyor.

  Oyundan biraz bahsedelim.
  Genel olarak Knight mış Silkroad mış yanında oyun değil bunu çözdüm . Yıllarca oynadım ve içlerinde yapıcak bu kadar şey bulamadım .
  80 90 tane karakter çeşidi var ortalama (Özellikle bu olay mükemmel)
  Karakterlerin çoğu belirli görevlerden sonra açılıyor .
  3 karakter aynı anda kontrol ediliyor . Hani şöyle anlatayım , Warrior da sizsiniz Cleric te , Wizard da fakat nasıl kullandığınıza bağlı . Tamamıyla yetenek olayı Lol gibi
  Space tuşu otomatik attack yaptırtıyor . Buda farklı güzel bir sistem olmuş .
  Görevler birbiriyle sürekli bağlantılı .
  Oyunda Türk sayısı bir avuç . Son saydığımda 30 40 falandı . Ve oynayan insanlara soruyorum genel olarak 6 7 yıldır oynuyorlar cidden şaşırttı .
  Harita çok büyük ve Zone şeklinde ayrılmış . Grafikler idare ederin biraz üstünde.
  Aynı Silkroaddaki gibi bot tarzı bir sistemi var . Tam olarak öyle olmasada siz pc başında değilkende karakteriniz birçok iş yapabiliyor :D
  Skypetan konuşarak takılıyoruz genel olarak ben ve arkadaşlarım . Skype kullanıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Sizlere oyun içerisindeki bir sınıfı göstereyim . Bu videoyu Elementalist isimli bir sınıfın skilleri ve oyunun görsellerini tanımanız için paylaşıcam
  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lEQ3s1Q6scY[/youtube]

  Oyun ciddi manada beni ve arkadaşlarımı sardı . Eğer sabırlı bir yapınız varsa ve sürekli boss kesmekten ve fantastik görevlerden zevk alıyosanız gelin bizle oynayın .

  Oyunun bir anlatım sitesi var forum tarzında = http://www.swordofthenewworldwiki.com/ burada genel olarak her bilgi var.

  Oyunun resmi sitesi = http://ge.t3fun.com/ Oyun içinde pm atmak isterseniz Nick yani Family name = Herreko

  Eğer düşünüyorsanız bana buradanda ulaşabilirsiniz .
   
 2. Herreko

  Herreko rank8

  Kayıt:
  25 Mart 2014
  Mesajlar:
  51
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Bu forumda pek ilgi görmedi fakat şimdiden 2 kişi olduk . Herkesi bekliyoruz oyun online olmasina rağmen single gibi bir yapısı var . Bayaha sarıyor .