oyunda bazen hareket etikçe grafikler bozuluyor iç içe giriyor suratı vb summer4: gözükmüyor neden olabilir

Takımı
Besiktas
konak35 demiş ki:
oyunda bazen hareket etikçe grafikler bozuluyor iç içe giriyor suratı vb summer4: gözükmüyor neden olabilir
ekran kartın pertlemiş olabilir başka oyunlarda sorun oluyormu

ekran kartı yeni hyr olmuyor ama deyiyeyim bugün oldu bide geç hareket ediyor skill+tıklayış+yazış +fanlar tozlu ses çıkartıyor ondan olabilirmi ısınıyor çok soğutucu sistemi azmış

adam temizledi ama üstünde hala tozlar var yapışmış artık yeni alıcam ondan sonra düzelirmi ?

Xperyon

Bilgiliyim
konak35 demiş ki:
adam temizledi ama üstünde hala tozlar var yapışmış artık yeni alıcam ondan sonra düzelirmi ?
Ondan birşey olmaz nedeni işlemci ısınmasıdır büyük ihtimal.Everest Ultimate programını kurup cpu ısısının resmini çekip buraya gönder öyle daha iyi anlarız.

ben onu indirdim sen bana sölermisin resmi nerden çekçem buraya nasıl atıcam lütfenn

Hocam öncelikle ekran kartı driverını güncelle daha sonra ekran kartının bi sıcaklığına bak zaten fan yetersiz ise elini süremeyecek sıcaklığa gelir kendisi :) dediğim gibi sıcaktan ise yakın bir elektronik marketten cooler masterın ekran kartı fanları var onları tavsiye edebilrim. ikinci secenek ise Melkor arkadaşımızın dediği gibi işlemci fanı .Termal macundan ziyade fan bakımı yapmak istiyorsan mil yataklarını yağlaman lazım ses yapmaması daha hızlı dönmesi gibi sıkıntılarını halledebilirsin şimdi mil yatakları neresi diceksin fanın üzerinde marka model yazan etiket olur onları kaldırdıktan sonra mil yataklarına ulaşıcaksındır ''makine'' yağı ve şırınga kullanmanı tavsiye ederim.

Yukarı Alt