MaLaTYaLee44 demiş ki:
MaLaTYaLee44 demiş ki:
Pakistan 5 Tl lik Yardım Yapıcağına Cebinden 5 TL Cıkarda Arka Sokağında Oturan Fakir İnsanlardan 1 nin Karnını Doyur Bizim Ülkemizde Her Kez TOK Bi Pakistan Ac Hemi Bırakın Pakistan Sms Yollamayıda Önce Cevrenizdeki Fakir İnsanların Karnını Doyurun
Her Zaman Bu Sözlerimin Arkasındayım Ve Bu Sözlerimin Doğru Olduğuna İnanıyorum
Bende yine tekrar ediyorum zamaninda pakistanlilar yardim etmiski Turkiye cumhuriyetinin kurulmasinda yardim etmisler sizler gibi kendilerine musluman olmamislar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
Bu yardımlara karşıyım arkadaş din kardeşiyiz diye istismar ediyorlar . Önce ülkemizdeki yardıma muhtaçlara el atsak ?

hatta kapı komşuna git 10 lira ver bimden alışveriş yap çok daha iyi :thumbsup:

Deadly_TR demiş ki:
:D ziraat bankasını pakistan kurmuş :D ALLAH sizi napsın
Cahil cahil konusuyorsun ama bilgisiz odlugundan haberin yok,git arastir bakalim kurtulus savasinda kim yardim etmis musluman milletlerden bir tek pakistanlilardan yardim gelmistir.Yazman okuman yok heralde %100 eminim demedim galiba o yardimlarla ziraat bankasi kurulmustu demisim bankayin ismini hatirlamiyorum belki ama o pakistandan gelen yardimla bir turk bankasi kurulmustu

extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Bu yardımlara karşıyım arkadaş din kardeşiyiz diye istismar ediyorlar . Önce ülkemizdeki yardıma muhtaçlara el atsak ?

Seninde dedigin gibi abi onun bir evi var hic olmasa ama pakistanlilerin evi bile yok herseylerini kaybetmisler hemde 8milyon insan

'u Önemli olan dostluktur denilen yerde...
Avasin demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Aynen katılıyorum bro.. Malesef ülkemizdede yardıma o kadar muhtaç kişi var ancak hepimiz ülkemizdekileri görmezden geliyoruz. Kendimize değil de başkalarına yardım etmek huyumuzda var galiba :roll:
Böyle bir zihniyetle kimseye yardım edemzsiniz baştan söyleyeyim çünkü her ülkede aç olan bir insan vardır avrupa vb. devletleri söylemeyin onda bile yoksul hatta aç tabaka vardır sadece gelişmiş devletlerin nüfus piramidinde bunların oranı düşüktür.
Ve ülkemizde açlıktan ölen insan çok yoktur heralde herkese Allaha şükür bir parça ekmek düşer oradaki insanalar açlıktan ölüyor.
Ufak bir yardım yapıyorum bende :cry:
Ve çok bencilce acımasızca ne güzel diyoruz o yardım etmese bu yardım etmese Pakistanlılara kim yardım edecek ?
Bu istismar değil yardımdır sadakadır insanlara sadaka vermeyi çok görüyorsanız bu bizi ilgilendirmez yapacağın yardımın hesabı senin din istismarına değil Allah katındaki sevabına sayılacaktır.
Anlatıyoruz ama nereye sin:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Silverdollar demiş ki:
extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

Seninde dedigin gibi abi onun bir evi var hic olmasa ama pakistanlilerin evi bile yok herseylerini kaybetmisler hemde 8milyon insan

önce annem babam ardından kardeşlerim ardından akrabam ardından komşum sonra mahallem sonra ilim sonra yurdum sonra ülkeler gelir komşularım fitremi bana ver diye beklerken ben bu insancıklara yardım edemem kimse kusura bakmasın paranın uyuşturucu ticaretinde mi kullanılacağı meçhul kadın-silah ticaretinde mi o hepten fail geçin kuzum önce yakın çevrem doysun bakalım.

önce annem babam ardından kardeşlerim ardından akrabam ardından komşum sonra mahallem sonra ilim sonra yurdum sonra ülkeler gelir komşularım fitremi bana ver diye beklerken ben bu insancıklara yardım edemem kimse kusura bakmasın paranın uyuşturucu ticaretinde mi kullanılacağı meçhul kadın-silah ticaretinde mi o hepten fail geçin kuzum önce yakın çevrem doysun bakalım.
Hepimiz yakin cevremize veriyoruz ama bu insanlar kurtulus savasinda yaptiklari yardimi unutmak olmaz onlarda ozaman bu dusuncede olsa belki Turk ordusu bazi muharebeleri kazanamiyacakti

EliteTurk

Aileden
BrotherHood demiş ki:
Avasin demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Aynen katılıyorum bro.. Malesef ülkemizdede yardıma o kadar muhtaç kişi var ancak hepimiz ülkemizdekileri görmezden geliyoruz. Kendimize değil de başkalarına yardım etmek huyumuzda var galiba :roll:
Böyle bir zihniyetle kimseye yardım edemzsiniz baştan söyleyeyim çünkü her ülkede aç olan bir insan vardır avrupa vb. devletleri söylemeyin onda bile yoksul hatta aç tabaka vardır sadece gelişmiş devletlerin nüfus piramidinde bunların oranı düşüktür.
Ve ülkemizde açlıktan ölen insan çok yoktur heralde herkese Allaha şükür bir parça ekmek düşer oradaki insanalar açlıktan ölüyor.
Ufak bir yardım yapıyorum bende :cry:
Ve çok bencilce acımasızca ne güzel diyoruz o yardım etmese bu yardım etmese Pakistanlılara kim yardım edecek ?
Bu istismar değil yardımdır sadakadır insanlara sadaka vermeyi çok görüyorsanız bu bizi ilgilendirmez yapacağın yardımın hesabı senin din istismarına değil Allah katındaki sevabına sayılacaktır.
Anlatıyoruz ama nereye sin:
Egoları ne kadar yüksek insanlarmışız hayret doğrusu bende bunu demeye çalışıyorumda kimse 1 kişi bile çıkıpta ücrete tabi tutulmayan şu sms i bende attım demiyor hayret şey doğrusu. sin:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Silverdollar demiş ki:
Hepimiz yakin cevremize veriyoruz ama bu insanlar kurtulus savasinda yaptiklari yardimi unutmak olmaz onlarda ozaman bu dusuncede olsa belki Turk ordusu bazi muharebeleri kazanamiyacakti

emin ol Türk ordusu kazanırdı o savaşı merak etme sen.

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

ulen bunda 5 kuruş cebinden çıkmıyor diyorum bas bas bağırıyorum çenem düştü. makara:

extraloob demiş ki:
Silverdollar demiş ki:

emin ol Türk ordusu kazanırdı o savaşı merak etme sen.
onu kimse bilemez abi maglum savasta silah kursun alamiyacak durumdaydi ozamanki Turk ordusu pakistandan da cok buyuk yardim gelmiski silah kursun alinmis

Deadly_TR demiş ki:
ya salla pakistan türkiyeye ne zaman yardım yapmış hele filistine gram acımıyorum zamanında araplar osmanlıya az kazık atmadı anlaşmalarla ^^ benim ülkemde o kadar aç varki 1 ini görseniz üstünüzdeki tişörtü çıkartır verirsiniz iş güç yok pakistana yardım ve en büyük yardımda bizden bizim bir sürü dış borçlarımız var diğer arapların daha az niye onlar yardım yapmıyor eğer bir devrim yapacaksan arkanda kalanlara hiç acımayacaksın sözüne şimdi daha çok inanıyorum ^^
herkez sallayıp tutuyor kurtuluş savaşında pakistanın gönderdiği altının kaddi hesabı yok bir okuyun araştırın at gözlüklerinizi takıp konuşmayın

Yukarı Alt