Evet arkdaşlar göz doktoruna gittim okulda tahtadaki yazlıları filan göremiyodum kadın neyin var dedi ben dedim işte tahtaki yazıları göremiyorum diye kadın direk bilgisayar oynuyomusun dedi :mrgreen: :mrgreen: annem de atladı bilgisayarın başından kalkımıyoki diye neyse gözlerim bozuk çıktı -0.50 numarısıda şimdi sorulara geçelim (doktora soramadım size soruyom acelem vardıda:
1.Gözlerimin durumu nedir yani ilerlemişmi veya daha yeni mi?
2.İğleşme ihtimali varmı?

Cevaplarınızı bekliyorum...

daha pek bise yokmus gözlügünü tak iyilesir bide bilgisayarın basında ortalama 8 saat kalmaya calıs :lolmuch:

valla pc ile alakası yok bence bu olayların bende gözlük kullanıyorum numaralı orta 2 de takmaya başladım suan numarası 2.50 pc yapmaz diye düşünüyorum
ama bazılarıda gözlüğü cok takarsan göz tembelleşir ilerler diye sölüyor ilerde lens alcam ben Cool :mrgreen: pc ile alakası yok yani extraokk

melik demiş ki:
daha pek bise yokmus gözlügünü tak iyilesir bide bilgisayarın basında ortalama 8 saat kalmaya calıs :lolmuch:
Ya gözlük almak için gittik kadın dedki eğer pc nin başındaysa ayrı bir birşey takıyorlarmış yani sorun yok devam headbang2ft9 headbang2ft9 :lolmuch: :lolmuch: :mrgreen: ama inşallah iğleşir

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Kaç Yaşındasın Ona Bağlı Küçük İsen..13-14 Yaşlarında Gözlerini Koruman Lazım...En AZ..10 Saat Otur En Fazla Yaz Tatilinde İse..Hiç Kapatma :lolmuch:

Beijo

Bilgiliyim
-0.50 düzeliyomuymus ? bendede bozukluk var sınıfın en arkasından göremiyom ama gözlük taktıkça iyileşiyosa bende takayım :mrgreen:

morfeux demiş ki:
valla pc ile alakası yok bence bu olayların bende gözlük kullanıyorum numaralı orta 2 de takmaya başladım suan numarası 2.50 pc yapmaz diye düşünüyorum
ama bazılarıda gözlüğü cok takarsan göz tembelleşir ilerler diye sölüyor ilerde lens alcam ben Cool :mrgreen: pc ile alakası yok yani extraokk
İyi oldu bunu sölediğin annem diyodu yakında birşey göremiceksin diye bende diyodum bizimki lcd anne birşey olmaz görürüz filan diyodu şimdi gözlerim bozuk çıkınca dedim dedği doğruymul ama şimdi öğrendim değilmiş :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen:
HeaveN_GFB demiş ki:
Kaç Yaşındasın Ona Bağlı Küçük İsen..13-14 Yaşlarında Gözlerini Koruman Lazım...En AZ..10 Saat Otur En Fazla Yaz Tatilinde İse..Hiç Kapatma :lolmuch:
Lise 1 e gidiyom hesapla işte sanırım 14-15 arası oluyor :mrgreen: :mrgreen:
Beijo demiş ki:
-0.50 düzeliyomuymus ? bendede bozukluk var sınıfın en arkasından göremiyom ama gözlük taktıkça iyileşiyosa bende takayım :mrgreen:
Bende en arkadayım bende göremiyom p.zartesi görcez neticeyi :mrgreen:

bide söle hocana seni öne alsın :lol: bu arada bilgisayarda internet yokken gözlerim 0.0 dı tatilde 23 saatlik bi ortalama ile sro oynadım (1 saat sızma süresi) suan 0.75 :lol::D..

benımde sag 2,75 sol 2,5 lazer olayım dedım doktor olmaz dedı numaraları dusukmus Evil or Very Mad

Beijo

Bilgiliyim
benımkıde 1.50 -2 felan vardır herhalde ya gitmem lazım doktora da gözlük vericek kesin biliyorum hayatta takmam gözlük...

Yukarı Alt