Kayıt
10 Nisan 2007
Mesajlar
7.172
Beğeniler
0
Şehir
Paralel evren
Göz alıcı ev eğlencesi: AOC, 80cm LCD-TV’yi sunar.

AOC, yenilikçi TV ekranları serisini genişletiyor. Etkileyici bir 16:9 geniş ekran LCD-TV olan L32HA91, her türlü mobilya tarzının yanına yakışıyor. 80cm diyagonal boyutu ile bu klasik siyah düz ekran, geniş ekran formatında net HDTV eğlencesi sunuyor. Çok sayıdaki bağlantı noktası, bu cihazı ev eğlencesi için ideal odak noktası yapıyor.

AOC’nin en yeni Full HD düz ekran televizyonu, yoğun renklere sahip, kontrast açısından zengin, açık ve parlak görüntüler sağlıyor. L32HA91, 5 milisaniyelik son derece hızlı tepki süresi sayesinde, aksiyonla dolu sahneleri bile mükemmel bir akıcılık ile gösterebilir. Ayrıca, 178°’lik geniş görüntüleme açısı, izleyiciler nerede oturursa otursun renkler ve kontrastın aslına uygun kalmasını sağlarken, ekran gövdesine görünmeyecek şekilde entegre edilmiş iki adet 10 watt hoparlör optimum ses kalitesi sunuyor.

Yeni 80cm L32HA91 modeli, bir çok kullanıcının hoşuna gidecek şekilde eksiksiz bir multimedya merkezi olarak da kullanılabilir. 3 adet HDMI ile birlikte HDCP, 2 adet SCART, komponent, D-sub ve kompoziti içeren çok sayıdaki analog ve dijital bağlantı noktası, video kameraların, DVD oynatıcıların, oyun konsollarının ya da bilgisayarların kolayca bağlanmasına ve kullanılmasına olanak verir.
İster heyecan verici bir film izleyin, resimlerinize bakın, çevrimiçi oturum açın ya da oyun oynayın, isterse ev videolarınızı arkadaşlarınızla paylaşın, AOC’nin bu yeni modeli neredeyse sınırsız ev eğlencesi olanakları sunuyor. Yılın futbol olayını izlemek için bir LCD TV arayanların artık araştırma yapmasına gerek yok – bu TV kesinlikle en gözde TV olacak.
L32HA91 modelinin Mart ayında piyasaya sunulması planlanıyor; perakende fiyatı ise henüz belirlenmedi.

Bilgi için : AOC International (Europe) GmbH
Telefon: +49 30 68 40 99 141 
Yukarı Alt