1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Görüntüleri gözlemciye vereceğiz


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.215
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul

  Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl, maçın görüntülerini gözlemciye vereceklerini söyledi.
  [​IMG]
  Levent Kızıl, dünkü maçta Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile Belçika Teknik Direktörü Rene Vandereycken arasında yaşanan gerginliğin ardından Terim'in UEFA gözlemcisi tarafından ifadesinin alındığı yönündeki haberleri yalanladı.

  Böyle bir olayın yaşanmadığını ifade eden milli takımlar sorumlusu, "Maçtan sonra normal olarak federasyon yönetimi olarak hem gözlemcileri, hem de hakemleri ziyaret ettik. Ayrıca Vandereycken'in hareketleri konusunda Futbol Federasyonu olarak maçın görüntülerini gözlemciye vereceğiz" dedi.

  İKİNCİ MAÇTA KAZANACAĞIZ

  Normal şartlarda Belçika'yı yenmeleri gerektiğini belirten Kızıl, "Belçika karşısında iyi oynayacağımızı düşünüyordum, ama olmadı" dedi.

  Planları kazanma yönünde yaptıklarını ifade eden Kızıl, "Çeşitli şansızlıklar yaşadık. Aurelio ile Hakan Balta'nın sakatlıkları vardı. Tuncay da maç içinde sakatlandı. Tabii bunlar mazeret olamaz. İki puan kaybettik. Ama Belçika'yı ikinci maçta mutlaka yeneceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Hedefimiz 4 maçta 12 puandı. Ama ben daha önce de grubumuzun ilginç olduğunu söylemiştim. Teknik direktörümüze ve takımımıza güveniyoruz. Türkiye bu gruptan mutlaka çıkacak" diye konuştu.

  EMRE-GÖKDENİZ KAVGASI İDDİALARI

  Levent Kızıl, milli oyuncular Emre Belözoğlu ile Gökdeniz Karadeniz arasında kavga çıktığı yönündeki haberi de yalanlayarak, şunları söyledi:

  "Bu iddia ipe sapa gelmez bir iddiadır. Bizim olduğumuz yerde, Fatih Terim'in olduğu yerde böyle olaylar yaşanmaz. Bu milli takım 45 gün Avrupa'da kaldı. Bu sürede bir şey olmadı da şimdi mi olacak? Buradaki konu bazı oyuncular sinemaya gitmek istiyor, bazıları gitmek istemiyor. Konu 'Gidelim mi, gitmeyelim mi' durumudur. Bir internet sitesinden alınarak bu tür iddialar haber yapılıyor. Fatih Terim'in olduğu yerde böyle şeyler olmaz."