bazen olur birinin kervanı bozulmustur basında da 80lw hunterlar gitsen alsan yatarsın görünmezlik skillin varsa ölmezsin öncelikle hunterdan uzak bi yerde deveni , atını ya da öküzünü çıkar sonra in üstünden görünmez ol trans hayvanınız pesinizden gelmez böylece malalrı albirsiniz hunterın göremiceği bir eyrde çıakrın tepe arkasında ağaç arkasında filan uamrım iişinize yarar :mrgreen:

dalga geçmeyin harbiden önemli bilgiymiş süper dostum aynı bu warlock çarla kalkan vurma skill ini vurma gibi şaşırdım çok iyi düşünülmüş süper bişey peki rogue 80 lvl olursa malların ortasında görseler hunterlar ne cennetine gider :lol:

hem fikre bak sen görünmez durumda aldığın için adamlar mallar kayboluyo sanır :lolmuch:

bide rogue kullanan arkadaşlar sincabınız felan varsa kapatın çünkü bariz belli oluyor sincapla başı boş gezerken çok göze batıyo :lol:

artik görünmezlik skili kırıldı char acanlara tavsiye roque acmain softmode artik görünmez olanları görüyor...!!!!!! artık hiçbi işe yaramiyor

Yav bunu anlatmayın millete sonra alıyolar malları xD

Harbiden ama cok önemli bilgi thief iken zerkle 40 lvl dım o zamn 57 glavie ile 45 wizard yatırdım traderlerı da kestim malları tamalıyodum adam reverse basmıs geldi kesti hemen sonra yolda traderı gördüm köpekle kestim adamı xD o gelene kadar ben görünmez olup malları kacırdım adamlar bulamadı sorna beni xD

bu trader-hunterler her türlü bizim deveyi keser :D onu bırakcak biyerde yok :S

Yukarı Alt