Merhablar..

Görüyorumki açtığınız konularda EXL logosunu kesmekte baya bi zorlanıyorsunuz.. Bende size png halini göndermek istedim bundan sonra bu logoyu kullanırsanız zorlanmayacağınızı düşünüyorum...

-Resim Silinmiş.

Saygılarımla
Global Moderator
Ronin

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tam yazıyordum :lol: kücük versen daha ii diye :) kolaylık olsn diye :lol: direk yapıstırdın cvp ı :lol: hehehe

Aslına bakarsanız küçük halinede gerek yok.. Bunu bilgisayarınıza kaydetip yaptığınız görseli tamamladıkttan sonra open diyer açıp kopyalayıp yaptığınız çalışmaya koyduğunuz zaman CTRL + T combosu ile istediğiniz şekilde boyutunu ayarlaayabilirsiniz zaten isterseniz şeffaflıkta katabilirsiniz...

Ronin demiş ki:
Aslına bakarsanız küçük halinede gerek yok.. Bunu bilgisayarınıza kaydetip yaptığınız görseli tamamladıkttan sonra open diyer açıp kopyalayıp yaptığınız çalışmaya koyduğunuz zaman CTRL + T combosu ile istediğiniz şekilde boyutunu ayarlaayabilirsiniz zaten isterseniz şeffaflıkta katabilirsiniz...
oK biliyoz amma ! adam üşeniyo hacım ! :lol: direk yapılmısı daha ii hehe

Ok ozaman sorun yok ben üşenmedim ister büyük olanı görsele direk yapıştırıp şeffaflığını direk %30 lara düşürüp kullanın isterseniz bir köşesine küçük halini koyun Razz

İsterseniz bide orta boy yapayım Wink

Server
Efes
Takımı
Besiktas
konu acdıgımızda sımdı bu resmı konunun altınamı yapıstırıcaz Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Yukarı Alt