1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Görev nedir? [Silkroad Online] "Quest"


 1. DaRKWaTcH

  DaRKWaTcH rank8

  Kayıt:
  1 Aralık 2007
  Mesajlar:
  3.325
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İsTaNBuL
  Görev nedir?

  Görev sadece basit bir canavar avlama sistemi değil. Oyuncuları eğlendirir ve büyüyen şanslar verir.
  Organize edilen görevler, canavar avlama ve jenerik savaş alanında olduğu gibi itemleri yağmalama gibi benzer aktiviteleri içerir, kolay ve çabuk büyümeyi sağlayan daha fazla tecrübe puanı ve daha iyi ödüller sunar. Ayrıca daha fazla eğlence ve kavrayış eklemek için hikayeyi ve oyun sisteminin arka planını anlatır.

  Normal bir görev NPC (Oyuncu Olmayan Karakter) ile gerçekleşen bir konuşma sırasında verilir.


  [​IMG]


  Göreviniz verildiğinde, verilen görevinizi Görev penceresi'nde (Q) onaylayabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz görevinizi, kısıtlamaları, Altın, Tecrübe Puanı, Malzeme, vs. gibi ödülleri de görebilirsiniz ve görevinizi sürdürürken Görev penceresini (Q) açarak ilerleme durumunuzu kontrol edebilirsiniz.


  [​IMG]

  Görevinizi gerçekleştirirken bir NPC bulmanız gerekiyorsa, NPC’yi haritada görüntülemek için Görev penceresindeki (Q) görev başlığına tıklayın.

  Görevinizi tamamladıktan sonra ödülünüzü almak için NPC’ye uğradığınızda veya belirli bir malzemenin NPC’ye taşınması gibi özel bir görev sürdürdüğünüzde, kolaylıkla aradığınız NPC’yi harita üzerinde bulabilirsiniz.


  [​IMG]

  [​IMG]

  Aldığınız görevi bırakmak istiyorsanız, Görev penceresinin (Q) altında bulunan Bırakma düğmesine tıklayarak verilen görevi bırakabilirsiniz.​