- Resim Silinmiş.
Oyunda bi bayan arkadaşıma aittir.
Gereksiz yorumlarda bulunmazsanız sevinirim.
Yalan , fake , ps vs yazcaksanız hiç elinizi yormayın. inanmıyorsanız kimseyi inandırmak zorunda değilim ^^
gp si. ama charı kasmaya başladığında girmemiş guilde
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Oyunu ciddiye alan bi arkadaş. tahminimce Silkroad ı uzun vadeli oynamayı planlıyor. Bir eu char için 200 lwl kadar yetse gerek zannımca

lotuss_ demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Oyunda bi bayan arkadaşıma aittir.
Gereksiz yorumlarda bulunmazsanız sevinirim.
Yalan , fake , ps vs yazcaksanız hiç elinizi yormayın. inanmıyorsanız kimseyi inandırmak zorunda değilim ^^
Bu char için baya emek vermiş olmalı ben 600k'da yeter buraya kadar çanlarını çaldım bıraktım gerçekten tebrik ederim iyi sabır varmış :arrow:

Polgara demiş ki:
200 lvl derken?
Daha çok hobi olmuş sanki arkadaş için 3m sp gereğinden çok çok fazla değil mi?
Silkroadın nereye kadar gideceğini bilmediğimizden. Herhalde 200 lwl a kadar olsaydı yeterdi bu sp bir eu char için

Bu bildiğimiz sro değil mi? Şu an 90 lvl max olan? Yani eğer öyleyse hadi haziranda 100 desek diğer yılbaşına da 120 desek... Yok yok :D Fazla geliyor yine de :P

Polgara demiş ki:
Bu bildiğimiz sro değil mi? Şu an 90 lvl max olan? Yani eğer öyleyse hadi haziranda 100 desek diğer yılbaşına da 120 desek... Yok yok :D Fazla geliyor yine de :P
Evet bildiğimiz sro. Dediğim gibi oyunu ciddiye alan bi arkadaş ve uzun vadeli hedefleri var herhalde. Herkesin hayalidir ama gerçekleştirmek uzak kalır bize. Biz anca bakarız :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xanthos yazacaktım tam gelir hesaplar lvl kaça kadar yeteceğini bize söyler dedim gece yorgun herhalde yorumlamış geçmişsin :D :D :D

mavigiz demiş ki:
Kim la dedi bana boyle. 240k sp yapmıstım beklıycek madem harcayım demiştim. :)))
seni kandırmısLar :mrgreen:

3m sp cok fazla ama gercekten... pcyi acık unutp tatile falan mı gitti arkadas :mrgreen:

3 tane char kassayymıs 1'er mden yine olurdu :D

ben bu ilk sayfada arkadasın verdigi SS deki adamı tanıyorum PERSİADA oynuyor bizim yan slota kasıyor :D sanırsam BLOOD sanırım Kuweytliler.

Son hali biraz önce istedim. diğeri biraz eskiydi. facebookundan almıştım.
- Resim Silinmiş.
Sp kasmaya başladığında guildde değilmiş. Yinede merak eden varsa koyabilirim

Yukarı Alt