Server
Flora
Takımı
Galatasaray
PHR34|< demiş ki:

Bu Banner Size Cumhuriyet Bayramına Dair Ne Anlatıyo :mrgreen:
Yada Googledaki Herkez Ne Kullanıyo :beer:

dünya artık bu bayramı her yerde kutluyor saygı duyuyorlar Ata'mıza 8)

Almanyada bu var şuan..

- Resim Silinmiş.

Asterix ve Obelix´in 50. Yıldönümü

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
PHR34|< demiş ki:
extraloob demiş ki:
PHR34|< demiş ki:

Bu Banner Size Cumhuriyet Bayramına Dair Ne Anlatıyo :mrgreen:
Yada Googledaki Herkez Ne Kullanıyo :beer:

dünya artık bu bayramı her yerde kutluyor saygı duyuyorlar Ata'mıza 8)
O Anlamda Sormadım Aslında Cumhuriyet Bayramıyla Resmin Ne Alakası Var Yada Bendemı Bı Sorun Var :think:
Sanırım rengi hoş olmamış okadar,yada google yazısını tamamlamak için bu resmi kullanmış olabilirler

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
At çok heybetli,Atatürk Çok arkaplanda kalmış ( o olduğu bile belli değil ) Neden yeşil ve bu kadar uyduruk bir logo içimizden herhangi biri paint ile birşeyler yapsa çok daha iyi olurdu..Anlam veremedim bu logoya tartışmaya çok açık..

Neyse önemli olan o vurguyu yapmalarıydı illa bir provokasyon aramaya gerek yok

Ps : Bizden örnek alsınlar artık şu logo işlemlerini ^^

Respect demiş ki:
At çok heybetli,Atatürk Çok arkaplanda kalmış ( o olduğu bile belli değil ) Neden yeşil ve bu kadar uyduruk bir logo içimizden herhangi biri paint ile birşeyler yapsa çok daha iyi olurdu..Anlam veremedim bu logoya tartışmaya çok açık..

+1923
Ps:Yeşil olması çok anlama geliyor hemde kötü yönde ama neyse...

TheRage demiş ki:
Respect demiş ki:

+1923
Ps:Yeşil olması çok anlama geliyor hemde kötü yönde ama neyse...
Hangi anlama geliyorki :?:

Şuan Bulgaristan-Türkiye sınırı olan Kapıkule'nin tam orta yani freeshop vs kısımlarında bulunan bayrakların 3'ü bir arada duruyor.Dalgalanıyor.Lakin tam ortadaki bayrak normal kırmızı kumaştan ama etrafı çerçeve gibi yeşil renke kaplanmış.yaz tatilinden gelirken gördüm ve 2. kez gördüm.bu şuanki başbakan olan R.Tayyip erdoğan orayı ziyaret ettikten 3 gün sonra yapılmış..(ziyaret sebebi kapıkule'deki yenileme çalışmaları binalar vs)

TheRage demiş ki:
Şuan Bulgaristan-Türkiye sınırı olan Kapıkule'nin tam orta yani freeshop vs kısımlarında bulunan bayrakların 3'ü bir arada duruyor.Dalgalanıyor.Lakin tam ortadaki bayrak normal kırmızı kumaştan ama etrafı çerçeve gibi yeşil renke kaplanmış.yaz tatilinden gelirken gördüm ve 2. kez gördüm.bu şuanki başbakan olan R.Tayyip erdoğan orayı ziyaret ettikten 3 gün sonra yapılmış..(ziyaret sebebi kapıkule'deki yenileme çalışmaları binalar vs)
Hey Masallah Tam Komplo Teorisi Bu Kadar Detaya Girme Bence :mrgreen:

şimdiye kadar olmamış birşeyi bu şekilde dikkat çekicek kadar göz önüne almalarının sence gülünecek bir yanı varmı?Avrupa'dan Türkiye'ye girişte kullanılan En büyük sınırdan bahsediyoruz?

Yukarı Alt