joysro

Windy

 
Kayıt
4 Kasım 2007
Mesajlar
10.853
Beğeniler
0
Şehir
Kocaeli Üni-Umuttepe
geym


Yakın geçmişte http://www.line.fm adresinde açılan müzik arama motoru artık Türkçe desteği ile Türk internet kullanıcılarına ulaşıyor. 55 milyardan fazla şarkının web üzerinde aramasını yapan Line.fm, hiçbir yerde bulamadığınız şarkıları bile bulabilmesiyle ünlü.

Site üzerinden dilediğiniz şarkıyı dinleyebiliyorsunuz. Dilerseniz birkaç saniye içerisinde kayıt olup müzik listenizi kaydediyorsunuz ve arkadaşlarınızla paylaşıyorsunuz. Diğer kullanıcıların müzik listelerini takip edebiliyorsunuz. Ve bunun için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.


Line.fm'in en önemli özelliği Google'ın müzik versiyonu olması. Aradığınız her şarkıyı bulabilmesi. Şarkıları sizin için internet üzerinde arıyor ve önünüze seriyor. Kazaa ve Bittorrent gibi illegal programların aksine Line.fm şarkıları bilgisayarınıza indirmenize izin vermiyor. Last.fm ya da Rhapsody'nin aksine kullanıcıların tam olarak aradıkları ve dinlemek istedikleri müziği arayıp, bulup, tam sürüm olarak dinletiyor.

2007 yılında açılan Line.fm şu anda 3 dilde hizmet veriyor. Türkçe de bunlardan bir tanesi. Tasarımı şık ve kullanımı kolay Line.fm, yeni nesil web teknolojisi Ajax'ı en iyi şekilde kullanarak kullanıcılarına sunuyor.

http://www.line.fm adresine girerek yıllardır aradığınız ama bulamadığınız müzikleri bulabilir ve dinleyebilirsiniz.
 
Yukarı Alt