Liu

rank8
-Resim Silinmiş.

İnternetin en büyük arama moturu olan Google, cep telefonu sektörüne de el attı.

İnternetin en büyük arama moturu olan Google, cep telefonu sektörüne de el attı. Vodafone, LG ve Samsung ile görüşen şirket, Google Phone’u 2008’in ilk çeyreğinde piyasaya sürecek. İnternet bağlantılı cep telefonlarının reklam piyasası 275 milyon dolar değerinde… 2010 yılında bu sayının 2.2 milyar dolara çıkması bekleniyor. Google Phone, Apple’ın çıkardığı iPhone’a rakip olacak.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tam yazacaktım ki haberin sonunda yazılmış google iphone a rakip detective

çok geç kaldılar diyeceğim ama önlerinde süper bir örnek var tabiki şimdi cracklenen iphone nun çok daha gelişmiş modeli ile karşımıza çıkacaklar vodofone umarım yeterli desteği verir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alsın ama yeridir adamlar yaptıkları her programla müthişler bkz. picasa Cool

google hic bir program yapmaz yapilan programlari alir :)
bakiniz picassa
bakiniz google earht :)

osman459445 demiş ki:
o fotodaki gerçekten sen misin?
Alizee, ünlü fransız sanatçı dir kendileri :lol: herneyse bu google nin cikaricagi telefon gercekten cok guzele benziyo goruldugu kadariyla bayagi bir ince ayrica iphone nin rakip olabilcegini sanmiyorum iphone de hicbir duzgun ozellik yokki kocaman bi ekran koymuslar gerisi bombos

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Excrea demiş ki:
osman459445 demiş ki:
o fotodaki gerçekten sen misin?
Alizee, ünlü fransız sanatçı dir kendileri :lol: herneyse bu google nin cikaricagi telefon gercekten cok guzele benziyo goruldugu kadariyla bayagi bir ince ayrica iphone nin rakip olabilcegini sanmiyorum iphone de hicbir duzgun ozellik yokki kocaman bi ekran koymuslar gerisi bombos
iphone benim için fazlasıyla ideal o paraya alternatif telefon var mı ki Question

Yukarı Alt