1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Google Earth'te yeni bir yer!


 1. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren
  [​IMG]  Google Earth bütün dünyayı gözler önüne serdi, Ay'a çıktı, Mars'a gitti. Şimdi de sıra...

  Birbirinden etkileyici ücretsiz hizmetleriyle internet kullanıcılarının ufkunu genişletmeye devam eden, dünyanın en büyük arama motoru Google, bir yeniliğe daha imza attı!

  Google'ın hizmete soktuğu Ocean Showcase, Google Earth kullanıcılarına derin mavi sularda etkileşimli yolculuklar yapma imkanı sunuyor. National Geographic kaşifi Sylvia Earle bu tur boyunca okyanusu gezen kullanıcılar gördükleri hakkında bilgi veriyor.

  Bu turda gezen kullanıcılar, ilgilerini çeken bir bölgede turu durdurup çevredeki canlıları ve videoları inceleyebiliyor. Bu da tekdüze bir belgesel anlatımının ötesinde, ziyaretçilere ilgilerini çeken konularda, kendi seçimleriyle daha fazla şey öğrenme imkanı sunuyor.

  Kaptan Cousteau (Kaptan Kusto!) izlemiş meraklı herkesin ilgisini çekecek, sualtı kaşifi olma imkanı sunacak bu ilginç hizmeti bağlantıdan deneyebilirsiniz. Hatta Google siteye katkıları kabul ettiği ve beklediği için belki Türkiye'nin sualtı zenginlikleriyle ilgili katkıda bulunabilir, bütün dünyayla engin derinlikleri paylaşabilirsiniz.

  Bağlantı: Google Ocean Showcase