4K1Z4 demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Emin ol ki giderim. Ayrıca şu mesajlarına çeki düzen ver. Her seferinde karşıma çıkıyosun agrasif labali tavırlar sergiliyorsun.

Ne demek züğürt falan.
Gidersin sen merak etme hemen alcaklar seni içeri :coffee:

ps:Mod olduktan sonra herkese bir hal olmuş Mod oldularya uzayada çıkarlar :thumbsup:
bunlar cs serverda banlanan lardır. Uyuzluk için gelmişler ben batu bu arada boşver takma bunları bende mozıllayı gormek ıstıyom adamlar özveri ile calısıyor.mıcrosoft gıbı degıller.

A

Anonymous

Guest
rallici33 demiş ki:
4K1Z4 demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Emin ol ki giderim. Ayrıca şu mesajlarına çeki düzen ver. Her seferinde karşıma çıkıyosun agrasif labali tavırlar sergiliyorsun.

Ne demek züğürt falan.
Gidersin sen merak etme hemen alcaklar seni içeri :coffee:

ps:Mod olduktan sonra herkese bir hal olmuş Mod oldularya uzayada çıkarlar :thumbsup:
bunlar cs serverda banlanan lardır. Uyuzluk için gelmişler ben batu bu arada boşver takma bunları bende mozıllayı gormek ıstıyom adamlar özveri ile calısıyor.mıcrosoft gıbı degıller.
anlayamadım seni ben burda 1 veya 1.5 senedir varım istersen bak damper123 ve damper adlı üyeliklerime ve senin gibileride çok gördüm +cs ye de geliyorum adım aTaX ne küfür ediyom ne de hile kullanıyorum cs fazla bilmiyorum ama yeterincce bildiğim kadarıyla oynuyorum fazla konuşmasan iyi edersen.İftira ile olmuyo bu işler.Ben mod abimede küfür flan etmedim sadece eleştirdim bak bakalım bu serverda kime küfür etmişim.Bu serverda post kasaıp gerekli konular açıp Mod hatta Global mod bile olabilirdim buna emin ol ama burda bir aileyiz Herkesten Çok Özür Dilerim Kimin kalbini kırdıysam pardon Ama bu işler iftira ederek olmaz bunuda bilin :thumbsup:

Tamam beyler uzatmayalım, efendi seviyeli ve terbiyeli olalım forumda.Ben ilk başta Blizzard da çalışmak isterdim :) Sonra google belki :D

belirsizzzzz

Aileden
batuknight demiş ki:
çok süper ya bunlar niye böyle yapmış ki onun yerine binayı küçük yapıp eğlencekleri zaman başka yere gitseler ya :D
onların kazandıgı paranın haddi hesabı yok hiçbirşeyi eksik tutamazlar çünkü çalışan elemanları bile en az onlar kadar değerli.

Yukarı Alt