Arkadaşlar Golden yavru alıcam fakat biraz korkum var oda köpeğe bi zarar gelirmi diye maması felan herşeyini alıcam buna yuva yaptırcam ve yuvasında beslemeyi düşünüyorum . goldenler hakkında bilgisi olan arkadaşlar numaralarını bana Özel mesaj olarak atabilirlermi .

seskes

yuvada köpek beslenmez, köpek bakmak çok zordur. sonra barınaklara gidiyor yazık

3 ay önce alman kurdu alacam diyordun? Boşver bu işleri barınağa git beğendiğin tipte bi tane sahipsiz köpek al onu besle.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aldım fakat özgürlüğüne çok düşkün bir köpek , dediğiniz gibi bakımı zor olucak . yuvasında durmucak gibi duruyor hep gezmek istiyor :)

seskes

hacı abi köpek alıyosun sen ya,tabiki gezmek isteyecek :D kafeste beslemek istiyosan git kuş al allah aşkına

Bu mesaj lSore rumuzlu uyeden alinti yapildi
lSore demiş ki:
hacı abi köpek alıyosun sen ya,tabiki gezmek isteyecek :D kafeste beslemek istiyosan git kuş al allah aşkına
Halk arasında tabir vardır g*tü kurtlu hesabı :D tasmayı bağladınmı çıldırıyor köpek :mrgreen:

seskes

benden tavsiye alma eğer bahçen yoksa bahçen varsa bile çok zor yıkaması gezdirmesi bakması doyurması falan

Bahçem var sorun yok fakat köpeği içeriye alıyorum durmuyor hep havlıyor dışarıya bahçeye bırakıyorum uslu duruyor

aşıları ne kadar tutar arkadaşlar bunun bilgisi olan varmı

Kanka sigortalı bi işe sok sağlıktan ücretsiz yararlanırsınız

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bugün yuvasınıda yaptırıyorum...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bazı veterinerler hastane gibidir , buralarda aşı yaptırırsan 100 lira verip çıkarsın ama normal veterinerlerde 25 lira ödersin.Yavru köpekler ev ve tasma sevmezler ama eğer alıştırmazsan hiç alışmazlar , büyüdükten sonra da sıkıntı çekersin.O yüzden şimdiden tak , bağırıp bağırmaması önemli değil.

Tasma takıyorum alışsın diye . fakat çok oyun oynuyoruz tek sorun gece canı sıkılınca havlaması ve susmaması :D

Yukarı Alt