oyun dolu olcak gıremıcez dıyom sabah erken kalk gır bu botun bıze zararı olucak dıyom taksıme mıtınge gıt dıyosun ınsan az acıklama yapar bu botun acıcagı sorunlar haklında

sıze bısey dedıgım yok ben botun sorunlarını solemeye calıstım sen dalga gecmekle cvp verdın ! tamam kapattım konuyu kolay gelsın sıze

konuyu kapattığın için teşekkür ederim. 15 mesajın var 15ide botumuzu kötülüyor. Tamam dedik anladık, yorumun içinde sağol ama abartıya kaçınca sıkıyor ^^

emc

rank8
İyide şimdide gold botlar tıkır tıkır kasıyor. Hemde heryerde, rumata , multiclient vs.. kullanmadan en fazla 3cü denememde giriyorum. Bunu oyunun Türkiye saatiyle en yoğun olduğu 16:00 - 22:00 arasında yapıyorum.

> Gold bot olayı artık tek bir milletin tekelinde değil, eskinden koreliler , çinliler yapardı. Şimdi herkes öğrendi. Ban olmadığı müddetçe serverlar hep dolacaktır. Haftada bir Ban olduğu için serverlara girmek o kadar zor olmuyor. Herkes aynı serverda oynamıyor.

> Gold kasmak için hangi karakter yapılandırması kulanmamı önerirsiniz ? Str / int _ bow_glavie ???

str glavie bence en iyi godbot yapılandırmasıdır.

Neden?
Çok HP den zor yatar ve uzun kasar
Az HP potuna ihtiyaç duyar
Az MP Ptuna ihtiyaç duyar
Fena damage ı yoktur, seri öldürür.

elbette.

Ya nerede bu alacağız diyenler, ptt hesabımız açıldı, kimse bakmıyor bile yüzüne :D

_BowAttacK_ demiş ki:
Goldbotlar eniyi yeşil olan moblarda kasılır dimi ? (4-5-6 lvl altı)
Süphesiz.

Ama mavi moblarla kasanlar da var, mavi moblarla kasinca genelde pot derdi de olmuyor ve de cok uzun süre return cekmeden kasabiliyorsun :)

drotalion demiş ki:
str glavie bence en iyi godbot yapılandırmasıdır.

Neden?
Çok HP den zor yatar ve uzun kasar
Az HP potuna ihtiyaç duyar
Az MP Ptuna ihtiyaç duyar
Fena damage ı yoktur, seri öldürür.
fire olmasi tercihtir. bu sayede cok damage vurur.

Nuker daha iyi değil mi daha seri kasma açısından hep tek atıyorda? Glavier için Force Hp recovery skili(4.skill) işe yarabilirdi ama agbotta kullanamiyor :(

Darwell

Tanınıyorum
Arkadaşlar ben goldbot almak istiyorum fakat bu konu ile ilgili beni bilgilendirecek birinin msnini isteyecem hem satış işleri için hemde sormak istediğim bir kaç soru var özel mesaj ile sorabilirsin demeyin lütfen bu konuda bilgili yetkili kişi msnini verirse sevinirim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz ekip olarak msn vermiyoruz dro sende mod olduğuna göre veremezsin siteden çözümlere ulaşsınlar lütfen.

emc demiş ki:
İyide şimdide gold botlar tıkır tıkır kasıyor. Hemde heryerde, rumata , multiclient vs.. kullanmadan en fazla 3cü denememde giriyorum. Bunu oyunun Türkiye saatiyle en yoğun olduğu 16:00 - 22:00 arasında yapıyorum.

> Gold bot olayı artık tek bir milletin tekelinde değil, eskinden koreliler , çinliler yapardı. Şimdi herkes öğrendi. Ban olmadığı müddetçe serverlar hep dolacaktır. Haftada bir Ban olduğu için serverlara girmek o kadar zor olmuyor. Herkes aynı serverda oynamıyor.

> Gold kasmak için hangi karakter yapılandırması kulanmamı önerirsiniz ? Str / int _ bow_glavie ???
1-2 server daha gelsin,ve bu her hafta banlar dewam etsin,oyun çok rahatlar.Artık aktif oynayan sayısı yarı yarıya belli,birkaç servera daha dağılınca her serverdan brz kesilecek ve tamam.Ben en yoğun olan saatlerde,clientlessla 15 denemede girdim en fazla,oda 3-4 dk oluyor.

Yukarı Alt