Bugun arkadaslar Anubis u kestiler gold coin gelmis gostereyim dedim ™Kendisi sinif arkadasim olur son surat kasmaya devam™

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nova setleri dizmek için 30 gold coins 20 silver coins istiyor bir parça item için düşünün tüm seti düzmek için ömür yetmez.

Birisi şu Gold coin'in açıklamasını yapsa bende öğrensem daral: veya açıklaması yapılan bir link :muck:

CehenneT demiş ki:
Birisi şu Gold coin'in açıklamasını yapsa bende öğrensem daral: veya açıklaması yapılan bir link :muck:
Cavelerde kesilen uniqlerden düşüyor gold coins ve silver coins bunlarla alexsandırda npc den nova item alabiliyorsun.

Stalda satılabiliyor o yüzden piyasadakileri toparlarsan belki 1 nova alabilirsin.

Melik demiş ki:
CehenneT demiş ki:
Cavelerde kesilen uniqlerden düşüyor gold coins ve silver coins bunlarla alexsandırda npc den nova item alabiliyorsun.

Stalda satılabiliyor o yüzden piyasadakileri toparlarsan belki 1 nova alabilirsin.
ooooW nese: Teşekkür ederim :muck:

update geleli 2ay oldu 3tane silver düşürdüm 4gidişimde bence 110da çok basit olacak bence herkez işini bitirdimi düşürmek için herkez gidecek eu olayı mahvetti spartada kafadan 5tane 110 ff adam var biz ch iz hala 103üz:P 1ayda 2lvl

Not: 2tanesi tek girişte düştü 2side bana geldi:D

Yukarı Alt