Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar ben herkesin bireysel olarak tek char kullanmasından yanayım.
Bot kullanın sorun değil ama 1 kişinin 8+ char açmasına karşıyım.
Gold Bot açmasına çok çok karşıyım..
Bu yüzden size bir bilgi videosu yaptım.
iSRO'da GOLD Botları ile mücadele etmemiz lazım.
Yoksa VİP ya da Premium alamayan hiç kimse Silkroad Online'a giremiyor.
JC Planet'in Rapor'umuza verdiği cevabı da yine topluluk kısmından paylaşacağım.

Hello JC Planet Team
According to the game policy, opening many accounts is an unlimited ban reason.
Wed gold party you see in the photo
Please ban these accounts.
Char Names; xxx (buraya char isimleri yazılacak) xxx

İyi Seyirler :)

Arkadaşlar Bu Ali Bıyık Denen Şahsın Uydurma Hikayelerine inanmayın bu oyunu Sürekli oynayan bilirki goldbot Ban ÇOOOOOK eskiden'di. Bu arkadaş videolarına izlenme Kasıp para kazanmak için sizin zaafınızı kullanıyor sırf para kazanmak için yalan yanlış bilgi veriyor. Ben 14 SENEDIR bu oyunu oynuyorum ve 14 senedir GOLD BOT PARTİLERİM VAR Şu zamana kadar okadar şikayet eden olmasına rağmen Yinede Banlanmadı. JOYMAX Kaz GELEN YERDEN Tavuk esirgemez.
TEKRAR SÖYLÜYORUM BU ARKADAŞ VİDEOLARINA IZLENME KASMAK İÇİN SİZİ KULLANIYOR INANMAYIN. yada Söylediği Şekilde yapın hiçbir char banlanmıcak Haklı olduğumu anlamış olacaksınız.

Hocam senin bir rahatsızlığının olduğunu düşünüyorum.. Kanser bi kitlen var kendi cahillerini yetiştiriyorsun. Oyunu bilenler sana ağızları dışında heryeriyle gülüyor. Tez vakitte tedavi olursun umarım.. Allah kurtarsın kardeşim...

En son ban wave 2018'de Aelous serverında gerçekleşti. Gerçekleşti ki ne gerçekleşti :) Serverlar boşalınca nedense banları geri açtılar :) Sonra bi açıklama VIP olduğu sürece BOT kullanmak serbest :) Tabi sen ve senin kitlende VIP party yapabilecek yürek olmadığı için millete çamur atmaya devam. Gerçi senin GM guild masterın vardı şovalye41 diye söyle o herkesi banlatsın.... Boş oynuyorsunuz şu oyunu boş.... Neyse bol swinger partylerinde eğlenmeler diliyorum.

Server
Eris
@cakalferdi2 @ImThePompaci ve @Nertaeux siz ne saçmalıyorsunuz merak ediyorum?
Oynadığınız oyunun bir kullanıcı sözleşmesi var daha neye onay verip üyelik aldığınızdan haberiniz yok burada gelmiş boş konuşuyorsunuz?
Madem gold party sahibisin köşeden çarlarının banlanmasını bekle. Hiç bir politika maddesinde bana para yediren oyuncuyu banlamam diye bir madde yok!
Önce oynadığınız oyunun kullanıcı sözleşmesini öğrenin burada kuyruk acınız olduğunu çok belli ediyorsunuz yapmayın.

Bu konu kilitli kalacak sizlerde köşenizde ağlamaya devam edin!
- Konu sahibi isterse kilidi kaldırabilirim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Konuyu şikayet eden arkadaşlar, şikayette haklıyız falan yazmışsınız da haklı olduğunuz bir taraf yok.
Goldbotlar illegal + illegaldir ve kesinlikle banlanmalıdır. Arkadaşın videosunun saçma olduğunu ve işe yaramayacağını düşünüyorsanız bu kadar kızmanızı gerektiren bir durum da olmamalı.
Konu kişinin isteği üzerine kilitlenmiş, kendisi isterse bir daha kilitlenmemek üzere açabilirim ama buradan sonra gelecek yorumlarda hakaret olursa banlayıp yorumu kaldırırım. Char satış bölümünde ki rahatlığınızı genel bölümlerde takınmayın.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt