Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Dünya'nın sonundan bahseden bir topicin "Havada durdum şahitlerim var" , "Bir cisim yaklaşıyor efenimm; Kimmsinn sennn" gibi konulara yönelmesini sağlayan aracımız, amacımız..

Kendisine tapıyorum :buddha: :santa:

Yeni bir ikon oldu artık o. Göktaşı muhabbeti. Dünyanın sonundan bahseden topiği alt-ust eden bir kaç kişinin ( :santa: ) oluşturduğu muhabbet ^^

Yorumsuz -.-"

Bir efsanedir. tamamen saf, temiz duygularla topiğin akışını değiştirmek isteyen malum kişilerin oluşturduğu bir akım. bu akım 2 kişiyle başlamış, ilerleyen zamanlarda bütün forumu ( :santa: ) etkisi altına almıştır. o vakitten sonra malum kişilerin girdiği topiclerden bazı insanlar uzak dururken, eğlenmek isteyen, gırgır şamata arayan bazı kişiler topici hit yapmıştır :P

Wax Whine ve AnatoliaFire' a saygılar :mrgreen:

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Wax Whine, Black Rain, Avenger ve AnatoliaFire adlı şahıslardan oluşan bir ekibin bir topic üzerinden yaptığı muhabbettir. KB24 adlı arkadaşımızın da dediği gibi yeni bir ikon olan (en azından benim için :mrgreen:), çoğu zaman bizi gülüp eğlendirmiş, şu hayatın yoğun temposunda ve koşuşturmacasında bizi siyasetten, ekonomiden, krizden bir kaç saatliğine de olsa kurtarmış, bundan önce yaptığımız gibi bundan sonra da muhabbetini her daim yapacağım bir uzay cismi. :santa:
Ps: Eminim wW beni yalnız bırakmaz. :lol: :santa:

Yukarı Alt