Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Galatasaray transferdeki suskunluğunu bozdu. Beşiktaş'ın başarılı stoperi Gökhan Zan artık Galatasaray'da. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklama şöyle:

"Kulübümüz milli futbolcu Gökhan Zan ile iki yıllığına anlaşmaya varmıştır. Bu transfer hakkında detaylı bilgiler resmi sitemiz Galatasaray.org'da yayınlanacaktır.

Gökhan Zan Kimdir…

7 Eylül 1981 Hatay doğumlu olan Gökhan Zan, futbola da Hatayspor’da başladı. Gökhan Zan buradaki performansı sonrasında 2000 yılında Çanakkale Dardanelspor’a transfer oldu. Üç sezon Çanakkale Dardanel forması giyen Gökhan Zan, 2003-2004 sezonunda Beşiktaş'a transfer oldu.

İlk sezonunda Beşiktaş’ta sadece dört maçta forma giyen Zan, 2004-2005 sezonunda Beşiktaş tarafında Gaziantepspor'a kiralandı. 2005-2006 sezonu başında ise Beşiktaş'a dönerek tekrar kendine kadroda yer buldu. Son dört sezondur istikrarlı bir şekilde Beşiktaş’ta forma giyen Gökhan Zan, 2007-08 sezonunda 20 lig maçında sahaya çıkarken, geçtiğimiz sezonsa 19 lig maçında görev yaptı.

1,92 metre boyu ile Süper Lig'deki en uzun futbolculardan biri. olan Gökhan Zan, iri ve güçlü fiziği ile öne çıkmaktadır.

İlk kez 2000 yılında Ukrayna ile oynanan özel maçta A Milli Takım kadrosuna davet edilen Gökhan Zan, 45 kez de A Milli Takım forması giydi."

Sonunda gitti şu kazmanot. Topu oyuna sokma özürlü. 2 sezondur durmadan yok omzu çıkar yok bilmemne dünyadaki en çıtkırldım defans oyuncusu. Beşiktaşın yararına oldu bu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MarXisT demiş ki:
Beşiktaşın yararına oldu bu
+1 Bende hiç ısınamadım bu adama , Türkiye maçında yaptığı saçmalıklardan sonra benden epey küfür yemiştir kendileri ondan sonrada hiç güvenemedim .

Para verilmeden alınmış olması Galatasaray için avantaj.

Ama oynadığı oyun ne kadar avantajlı olur onu bilemiyorum :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
stalebug demiş ki:
Servet gitmeseydi 2 kule yan yana fena defans yaparlardı :lol:
Aralarında 1 benzerlik 1 fark var. Benzerlikleri ikisi de çabuk sakatlanıyor. Farkları Servet sakatlanınca bile en iyi performansını sergileyebilecekken Gökhan sahaya çıkamıyor :D

Gökhan Zan'a cam adam diyorlar ^^ Bir türlü ısınamamıştım gittiğine sevinmedi değilim lakin gelen gideni aratır derler bakalım yerine kimi alacağız ? Ankara'dan Ediz ile Kayseri'den Eren ile ufaktan ilgileniyorlarmış ^^ Eren'i alırlarsa güzel olur ama bakalım artık ^^

Galatasaray camıya sı adına guzel bır transef olmus ama bence yannıs bır transfer neden dersenız 2.Yarıda besıktas ornegın 15 mac oynadıysa gokhan zan 5 mac oynayabılıyor gokhan nerde sakat gokhan nerde kırmızı kart :D sorunlu bır adam ama hayırlısı :D

Yukarı Alt