1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Gökhan Zan " Bende Göz Var "


 1. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
  "Bende göz var"
  Beşiktaş ile biten sözleşmesini yenilemesi adeta yılan hikayesine dönen Gökhan Zan bu süreci, sakatlıklarını ve gönlündeki Kartal’ı Vatan gazetesine anlattı. Beşiktaş’tan ayrılmayı hiç düşünmediğini belirten Zan şunları söyledi: “Milli Takım’dayken bu kadar spekülasyon üretilmesi beni üzdü. Önce geçmişe iyi baksınlar. 5 yıl önce ilk imzamı boş mukaveleye attım. Bunun en yakın şahidi başkanımızdır. Hiç para almadım o zaman. Başkanımızın tek sözü ile olay bitti.

  Ben zaten kendime söz vermiştim. Önce takımım ile görüşecektim. Eğer söz verip de başka bir takıma imza atsaydım karakterimden şüphe duyulurdu. 5 yıl aradan sonra hainlik yapmam. Paraya tapan biri değilim.

  ‘BENDE GÖZ VAR’

  Ancak benim de bakmakla yükümlü olduğum bir ailem ve özürlü bir kardeşim var. Babam uzun yıllar önce vefat etti. Futbolu bırakırsam yapacak işim yok. Bu nedenle aldığım parayı artık sorgulamasınlar. Üstelik sağolsunlar yönetimimiz bana maç başı 35 bin YTL teklif etmişti. Ben de onlara bu paranın çok olduğunu arkadaşların yanlış düşüneceğini söyleyip 25 bin’e indirdim. Bakıldığında takım içinde benden kat kat fazla alanlar var

  Maalesef beni tepeden tırnağa sakat yaptılar. Gözüm karadır. Her topa girdiğim için omuzlarımdan sakatlanıyorum. Herkes sakatlığım ile bozmuş. ABD’de kontrol oldum. Omuzlarımın kötü olmadığı söylendi. Sadece kuvvetlendirilmesi gerekiyor. Ameliyat şimdilik yok. Bende göz var. Nazara inanırım. Zaten annem de çocukken bana nazar değdiğini söylerdi.”
   
 2. belirsizzzzz

  belirsizzzzz Aileden

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  7.584
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  CeyRRANNCI
  Şehir:
  Tokyo /Y.t
  puhahaa yarın bir gün haberlerde görürüz büyü yaptırmaya gitti diye.