Gökhan Ünal Fenerbahçe'de başarılı olur mu?

• Olur

Votes: 4 36,4%
  • Olmaz

Votes: 7 63,6%

• Total voters
    11
  • Poll closed .

BaSoryong

Buralıyım
- Resim Silinmiş.

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Gökhan Ünal, artık Fenerbahçe forması ile ter dökecek.

Trabzonspor formasıyla oynadığı 45 lig maçında 17 gol atan Gökhan Ünal, 2005-2006 sezonunda Kayserispor forması altında 25 golle gol krallığı yaşamıştı.

Milli oyuncunun transferi görüş ayrılıklarını da beraberinde getirdi. Şimdi de sizlere soruyoruz. Gökhan Ünal, Fenerbahçe forması ile başarılı olabilir mi?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Olamaz çünkü gol kralı olduğunda da çok başarılı değildi.Şüpheli bile demiyorum kesin başarısız olcak yine bir forvet transferi ve yine hayal kırıklığı .....

Ben olamaz diyorum ama 2 seçeneği göz önünde bulundura biliriz,
Olur= Gökhan ünal iyi bir futbolcu koşuyorda fiziki gücüde var Alex'in attı ara toplarıyla son vuruşları iyi yapabildiği sürece yarar sağlar.
Olmaz=Trabzonspor da bile fazla forma bulamayan bir oyuncuyu fenerbahçe neden alıyor ? bence gökhan fenerbahçe formasını giyemeyecek Guiza iyi bir form ile devam edicek :thumbsup:

Trabzon spor da dediğim gibi forma şansı fazla bulamayan bir oyuncuyu fenerbahçe almamalıydı Trabzonspor ---- Fenerbahçe bence baya bi fark var ( Trabzonu küçümsemek adına söylemedim bunu ) bence gökhan fenerbahçede tempo tutturamaz.

Yukarı Alt