Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Sabah idmanında tartışan milli oyuncularımız Gökhan Gönül ve Colin Kazım, Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın girişimleriyle barıştırıldı.
Fenerbahçemizin Samandıra Kamp Merkezi'nde bugün gerçekleştirdiği antrenmanın son bölümlerinde, bir pozisyon sonrası aralarında tartışan ve teknik direktör Christoph Daum tarafından idman dışına çıkartılan futbolculardan Kazım Kazım ve Gökhan Gönül, antrenman sonrası Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın girişimleriyle barıştırıldı.

Sarı-lacivertli takımın resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

"Sabah antrenmanının son bölümündeki çift kale maçın sonlarına doğru, oyun içindeki bir pozisyon nedeniyle kısa süreli bir tartışma yaşayan, ardından da Daum tarafından antrenman dışına çıkartılan oyuncularımız Kazım Kazım ve Gökhan Gönül, antrenman sonrası Sportif Direktörümüz Aykut Kocaman tarafından bir araya getirildi. Bir birlerinin ellerini sıkarak karşılıklı özür dileyen oyuncularımız, "Biz Fenerbahçe'nin menfaatleri için burada ter döküyoruz. Fenerbahçe için gerekirse bir birimizle de kavga edeceğiz. Ama sonra elbetteki barışacağız. Yaptığımız her şey Fenerbahçe için, Fenerbahçe'nin başarısı ve menfaatleri için" dediler."

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bugün küsmüşlerdi barışacaklarını biliyordum böyle sorunlar olması hata aynı takım arakdaşları ama bi sorunu yardım olmadan çözemiyorlar en kısa zamanda ceza gelmeli

Yukarı Alt