Artık o kadar cok karsılasıyom ki normal geliyor. Ne zaman biriyle tanışsam ismimi söyleyince gülüyor DragonBall Z diyo orda baş karakterin ismi Goku ordan hemen bi baglantı kuruyolar :D. Gecenlerdede bi alman demişti artık dalacam gavurlara ikide bir goku goku.

Chat
:

:lol: :twisted:

@Dadas, hayır amcasının oglu :mrgreen:

forumda sakin olun kimse huysuzluk cıkartmasın :P

ps:Goku kötü degil aslında :roll: makara: summer6:

Mavi Duman demiş ki:
HnTRue demiş ki:
Mavi Duman demiş ki:
ne gülüyon top ? ... biraz daha akıllı ol. seni anlamayan birine hakaret etme :wink1:
Bu onun hakkı. Onlar bu çocukla dalga geçiyorsa oda istediğini diyebilir. Özgürlük^^ :wink1:
bi tane daha.onla dalgami geçiyorlar saniyorsun ? Anca bu kafa var sizde
Ula çocuk güldürme beni. Onlar benim anlamadıgım dilde gelecek bana lak-lak edicek. Bende yes yes dicem öylemi.

Ula çocuk güldürme beni. Onlar benim anlamadıgım dilde gelecek bana lak-lak edicek. Bende yes yes dicem öylemi.
Ula çocuk.Onlar ona anlamadigi dildemi birşey diyor.goku yıllarca devam etmiş Dragon Ball z isimli animenin başrol karakteridir biraz araştir Vay cocuk vay.Zihniyetsiz dengesiz.

Mavi Duman demiş ki:
Ula çocuk.Onlar ona anlamadigi dildemi birşey diyor.goku yıllarca devam etmiş Dragon Ball z nin başrol karakteridir biraz araştir Vay cocuk vay.Zihniyetsiz dengesiz.
Yorum yapmicam dedim. Ama zor tutuyorum zorlama şansınsını. Sana dengesizin kim olduğunu öğretmem iki cümleye bakar şurda ama susuyorum. :wink1:

Hadi haklı çıktın :oops: :wink1:

Mavi Duman demiş ki:
Ula çocuk.Onlar ona anlamadigi dildemi birşey diyor.goku yıllarca devam etmiş Dragon Ball z isimli animenin başrol karakteridir biraz araştir Vay cocuk vay.Zihniyetsiz dengesiz.
Yorumlarini seviyeli yap ! Kimseye hakaret etme hakkin yoktur.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
@HnTRue
Haksızsın dostum. Sana orada lak lak etmemiş gayette bilindik bir şey söylemiş eleman sen yabancı birine hakaret edemezsin buna asla ama asla hakkın yok kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yoktur
@Mavi Duman
Kendini kontrol edemiyosun ve ters tavırlar takınıp hakaret ediyosun ve savunduğun şeyin tam zıttını yapıyosun şu an. Haksızsın.

Yukarı Alt