ee insanların sorunlarıyla uğrşamak kolay değil hacım her topice en az 3 yorum geliyor extradan nice 100k lara diyelim ^^,

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SarkoLata demiş ki:

zuahhaha seriye bağlamış yorum atarken nasıl yakaladın üstadım wallahi yakalayacağım dedin ve yakaladın ya şokeyim halen ben bile göremedim ışık hızında geçmişim offf 70k az kaldı 100k olmaya yeahhhhhhhhhhhhh :headbang: :thumbsup: :beer: :kalp: :muck:

Konu hazır tam acıyordum birde baktım ne göreyim ! :lol:

ps : 100k yı ben yakalıcam gerekırse gece gündür f5 yaparım :mrgreen:

Advance

extraloob demiş ki:
SarkoLata demiş ki:

zuahhaha seriye bağlamış yorum atarken nasıl yakaladın üstadım wallahi yakalayacağım dedin ve yakaladın ya şokeyim halen ben bile göremedim ışık hızında geçmişim offf 70k az kaldı 100k olmaya yeahhhhhhhhhhhhh :headbang: :thumbsup: :beer: :kalp: :muck:
yakalamaya gerek yok
Kod:
javascript:document.body.contentEditable='true';document.designMode='on';void%200
sağolsun ^^

Takımı
Galatasaray
Advance demiş ki:
extraloob demiş ki:
SarkoLata demiş ki:

yakalamaya gerek yok
Kod:
javascript:document.body.contentEditable='true';document.designMode='on';void%200
sağolsun ^^
Gerçek yakalamak farklı bir duygu .. :wink1:

ohannes wallaha ne kadar ara vermiş olsamda kayıt 2008 ki bu 2. üyeliğim yinede 1k ya bile gelemedik bu hem bnm ayıbım hem snn başarındır wallaha helal olsn xD nice ''k''lara diyelim :D

Ahaha böyle yakalanır 8)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt