1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

GoD Of WaR FaN CLuB


 1. cheng_xiao

  cheng_xiao rank8

  Kayıt:
  11 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  451
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Paris
  GoD of WaR 1 (GoW1)
  - Resim Silinmiş.

  Kratos, eski Spartan savaşçısı, savaşa susamış, Spartan ordusu için kan dökmeye dünden razı. Fethetme aşkıyla yanıp tutuşan Kratos, Savaş tanrısı Ares adına durmadan köyleri, kasabaları ele geçiriyor, direnenleri de kılıcından. Çoluk çocuk, yaşlı, kadın demeden savuruyor, kafaları uçuruyor. Ta ki hiç girmemesi gereken bir yere girip ortalığı kan gölüne çevirene kadar. İşte burası, onun asıl kaderinin gerçekten başladığı yer.

  Onbeş-yirmi kişilik bir orduyu yöneterek işe başlayan Kratos, kazandığı bir çok zaferle ordudaki savaşçılarının sayısını onbinlere çıkarmıştır. Günlerden bir gün, yine savaş gelip çatmıştır. Adamlarını gaza getiren Kratos un karşısında bu sefer pek kolay bir rakip yoktur. Bunlar barbarlardır. Yüzbinlerce savaşçısı bulunan barbarlar. Aynı Russle Crow'un The Gladiator daki ilk savaşındaki cinslerden. Hatta liderleri bile neredeyse aynı. Kaçınılmaz son yakın. İki ordu da birbirine girmiştir. Spartan ordusu düşmeye başlamıştır. Ve Kratos... Barbar liderle girdiği dövüşte yenik düşmüş ve kafasına yiyeceği son darbeyi beklerken birden savaş tanrısı Ares'e seslenir. Ares'ten istediği, hayatına karşılık düşmanlarını yok etmesidir. Ares bu isteği yerine getirerek bütün barbarları teker teker temizler. Kratos artık Ares in kölesidir. Ama bu isteği, onu, geri dönüşü olmayan bir duruma sokar. Büyük günah ve kabuslarının başlayacağı bir duruma. Olaylar zinciri sonucunda artık her şey tersine dönecektir. Ares in kölesi mi? Hayır. Ares in kabusu. İş bundan böyle intikama dönüşmüştür. Tanrıların koyduğu kuralları çiğneyip, Atina ya Yeraltı Tanrısı Hades in ordularını kullanarak saldıran ve yok etmek isteyen Ares i durdurmak, tanrıların yardımıyla Kratos un görevidir bundan böyle. Bu amaca ulaşmanın tek yolu Pandora nın Kutusu nu bulmakır. Yeraltı askerlerinden (undead), acımasız ve ölümcül yaratıklara kadar uzanacak olan bu serüven başlamak üzere.


  GoD of WaR 2 (GoW2)
  - Resim Silinmiş.

  Serinin ikinici Oyunu ile tekrar biz oyun severlerin karşısında. Birinci oyunu oynamamış olanlar baştaki yazıdan da anlayabilecekleri gibi kan, şiddet ve öfkenin karışımı olan, Yunan mitolojisinin öğeleri ile yapılmış, son yılların en iyi macera oyununu kaçırmış durumdalar. God of War 2'yi oynamak için birincisini oynamış olmanız gerekmese de, hem konuyu anlamak adına -çünkü oyun birinci oyunun bittiği yerden devam ediyor- hem de harika bir oyunu kaçırmamak adına ilk oyunu mutlaka arşivinize katmanızı tavsiye ederim. Fakat bugün konumuz God of War 2 ve anlatacak çok şey var.

  Oyunumuzun başındaki, konuyu anlatan oynanabilir giriş kısmında, tanrıların katına çıkmış olan Kratos'un Spartan ordusu ile insafsızca bir şehirden diğerine saldırarak ilerlemesine tanrıların karşı çıkmaya başladığını görüyoruz. Sonunda Athena'nın ihaneti ve Zeus'un Kratos'u öldürmesi ile Kratos kendini ölülerin diyarında buluyor ve oradan Titan'ların Gaia'sı tarafından kurtarılıyor. Titanlar uzun zaman önce Zeus'un liderliğinde Olimpos için tanrılar tarafından yıkılmış bir ırk. Gaia, Kratos'a geçmişin ve kaderin değiştirilebileceğini anlatıyor. Kafasında Zeus'dan intikam almak dışında hiç bir şey olmayan Kratos'a, ortak düşmanlarını yıkmak adına kaderin ve geçmişin değiştirileceği 'Kaderin Kız Kardeşleri'nin Evi'ne yolculuk yapmasını söylüyor ve ölüm dünyasından gerçek dünyaya geri yolluyor. Oyun da bu noktada gerçekten başlamış oluyor.
  anlatılmaz yaşanır derlerya bu da öyle

  Hikayesi bile insanı baştan çıkartacak düzeyde olan bu oyun birçok otorite tarafından bırakın ps2 yi bütün konsollardaki en iyi oyun olduğu görüşünde.


  God of War:Chains of Olympus(PsP)
  - Resim Silinmiş.
  bu oyun kratosun aresin emri altındaki 10 yılını anlatıyor.yani 1.oyunun öncesini burda sadece savaşıyoruz,yağmalıyoruz ve öldürüyoruz 1 ve 2 gibi değil yani ama oyun gerçekten güzel tasarlanmış bi kaç pürüz haricinde.örnek vericek olursan kratos un yürüyüşü diyebiliriz :) psp nin en iyi olduğu tartışılmaz


  GoD of War 3
  - Resim Silinmiş.
  hayatınızda görüp görebileceğiniz en süper oyun olacak henüz çıkmadı 2008 ekim-kasım gibi bizlerle buluşacak.sadece ps3 te çıkacağı için oyun inanılmaz bir hal alıyor bu oyunu oynamıyacak olan veya oynayıpta beyenmiyecek olanlar bi pencere bulup atlasınlar aşağa :)

  GoD Of War ign.com puanı 9,8 incredible

  Resimler(GoW1-2):(Hepsi oyun içi görüntülerdir wallpaper değildir yani :) )
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.


  Bunların hepsi wallpaper değil oyun içi ss ler :P
  Nasıl bir oyundur bu yaa
  Ancak bu kadar mükemmel yapılabilir bi oyun

  En can alıcı video:

  http://ktunnel.com/index.php/1010110A/2bb8f7d69385399e152c3acf4fc876d39963ab4c514b4bcf5d5aded7ed9d3385e49afadd4d8c0a1819074  Sonuç:
  1.Bu oyuna başladığınız zaman bırakassınız aklınızdan çıkaramıyacaksınız hemen bitirmek isticeksiniz.
  2.Üçüncü oyunu ps3 için çıkacağı için maddi açıdan sizi batırabilir :D ama katlanacaksınız ben kendimden biliyorum :D
  3.Hayata farklı bir açıdan bakmaya başlıcaksınız :D
  4.Her ne kadar yunanlılardan nefret etsenizde yunan mitolojisi seviceksiniz.
  5.Oyunun senaryosunu düşündükçe ''bu mallar niye bunun filmini yapmıyor'' diceksiniz.
  6.Hayatınızdaki en güzel oyunu oynamış olcaksınız

  Oyun ps2 nin en iyi oyunu seçildi.
  Çıkmamış God of war 3 , yeni bir konsol olmasına rağmen ps3 ün en iyi oyunu olması kesin gibi :)
  Ben değil yabancı siteler,oyuncular,yapımcılar,eleştirmenler söylüyor.
  bu arada oyun +18 dir :D

  - Resim Silinmiş.

  - Resim Silinmiş.

  - Resim Silinmiş.

  - Resim Silinmiş.

  - Resim Silinmiş.

  - Resim Silinmiş.

  - Resim Silinmiş.  :headbang: :headbang: :headbang:  Kurucu:salman1453

  Üyeler:
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. Absence

  Absence  

  Kayıt:
  29 Aralık 2007
  Mesajlar:
  8.304
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  yaz beni hocam en krAl oyun budur
  imzanın linki nerdr bulamadım bu arada
   
 3. NighTwaLkeR

  NighTwaLkeR rank8

  Kayıt:
  2 Ekim 2007
  Mesajlar:
  1.966
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Go To HeLL!
  Beni de yazar mısın dostum.Playstation tarhinde oynamış olduğum en iyi FRP,hatta en iyi oyundur benim için..