Kayıt
10 Nisan 2007
Mesajlar
7.172
Beğeniler
0
Şehir
Paralel evren


God of War efsanesi 5 günde 11.700 adet sattı. Hedef 30.000 satış rakamına ulaşmak...

Kaos için geri dönen efsanevi serinin final oyunu God of War 3, PlayStation®3 sahipleriyle buluştuğu 17 Mart tarihinden bu yana geçen sadece 5 günde olağanüstü bir satış grafiği gösterdi. 11.700 adet satış rakamı ile rekor kırdı ve bugün itibariyle stoklarda tükenerek bu güne kadar Türkiye’de en kısa sürede en çok satılan oyun oldu. Sony’nin hedefi God of War 3 ile 30.000 adet satış yapmak.

Dört gözle beklenen efsane oyun God of War III, 17 Mart’ta Sony PlayStation®3 sahipleriyle buluşmuştu. Oyun dünyasına “merhaba” dediği 2005 yılından bu yana sektörde bir fenomen olmayı başaran oyunun milyonlarla ifade edilen bir hayran kitlesi bulunuyor. God of War, serinin 3. ve final oyunu ile de çıkar çıkmaz adından söz ettirmeyi ve yepyeni rekorlar kırmayı başardı. Adeta bir görsel şölen tadındaki gelişmiş teknolojisi, nefes kesen grafikleri, ışıklandırma detayları, Yunan mitolojisine dayanan hikayesi ve bu destansı maceranın eşsiz kahramanı Kratos ile God of War, sadece 5 günde 11.700 adet sattı. Stokları tükenen oyun önümüzdeki haftadan itibaren yeniden raflarda olacak ve PlayStation® 3 sahipleri, bu eşsiz deneyimi yaşatan God of War 3’e 129 TL’ye sahip olabilecek. Oyunun toplamda 30.000 adet satması ve tüm zamanların en çok satan oyunu olarak tarihe geçmesi bekleniyor.

Sonunda, sadece kaos olacak…

Sadece PlayStation®3’e (PS3™) özel olarak geliştirilen God of War®III, mültimilyon satan bu efsane üçlemenin final oyunu. Sony Computer Entertainment Santa Monica Stüdyoları’nda geliştirilen God of War III, nefis grafikler ve kendisini arkadan vuran Tanrılar’dan intikam almak için sabırsızlanan Kratos’u, katliamın ve yıkımın merkezine koyan, son derece ince düşünülerek tasarlanmış bir entrika ile hayata destansı bir savaş katıyor.


 
Yukarı Alt