Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Go-Kart Macerası Gene Kuzen ve Ben :P

9ifdpv.jpg

iwhn37.jpg

33xdhyh.jpg

2jg2luo.jpg

ea60eq.jpg

k3m7n7.jpg

ortadaki kuzen...

11hcxgy.jpg

67obr6.jpg

ev5sad.jpg

sağdaki ben soldaki kuzen, biz çekirdekten yetiştik kuzen kadar olmasamda it gibi kullanırım arabayı 5000devirde giderken sigara içerim birisi atar yaparsa geç kalmayayım diye :P
svq342.jpg

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Black Rain demiş ki:
Abi sendede ne kafa kuzen varmış yahu... Keşke benim kuzenlerde böyle olsa... :P

yok be yavrum o kast denilen zımbırtı öyle duruyor tuhaf bi alet zati dev gibi komple içinde ayrı bir fanus var bir de bone falan giyiyorsun güvenlik ön planda bu kuzenler manyak deli dip gaz en hızlı olunan bayır aşağıya bir düzlük var orada derece yapıyorsun işte sonrasında tam 180 derece dönüp devam ediyorsun genelde i.... ler bu dakikalarda başlıyordu kuzende beni gördümü hiç ıskalamaz bir an bundan öndeydim hayatta yediremez tospa adam o düzlükte ben dıştan alıp içeriye sıfır gireyim istedim buda içten girip yandan bana bir çaktı ikimizde çim alana oradan fırladık mıcır alana tangur tungur aman diyorum o heyecan hiss yokmu tamm lastik bariyerlere bindiriyordum ki kurtardım aracı girdim yola ama sonrasında kuzeni bir daha görmedim arkada kalan tospalara bende i... yapmaya başladım sonrası çok kanlı oldu deli gündü wallahi :twisted: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gideriz hacım ne demek is action isteyin hepsi bende mevcut ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
türkiye'nin kiralanan en pahalı ve en güçlü go-kart araçları hacım daha hızlısı yok 8)

şu go kart süer bişi de çamurda yapılanı ılk defa gordum ben asfaltta yapılana gıdıyom burda yok cunku camurlu yerde... ama bence camurluda daha zevklıdır

Yukarı Alt