BaD_BoY demiş ki:
nasıl ya arkada white tiger yazcana tigerda neden black tiger yaazıo ayriyetten bu kadar sun nasıl cıkmıs art arda Wink
valla okadarını bilemicem ama gerçek olduğundan %10000 eminim chat window u okursan anlarsın zaten

1. bunların hepsi aynanda parlıyor 2. bunarlı alması için invertorysi 5-6 kutu olması gerek :lol: 3.tiger ları bende çözemedim 4. eger bu dogruysa o yarısmaya bende gidiyorum.... :mrgreen: :mrgreen:

Oha Bu bence gm yoksa bu kadar sos veya sun bi arada olmaz ibne gm bize bi tane vermez gavvura 100000 tane vermiş pç gm ana avrat kayın gorurseniz bize bi tane dusmedi oç gm

offfff ole yarısmanın kurbanı olurum :lol: ben kasarken boyle yarısma yapıolar sanıp 10sn boyle bi peç atsalar yha bana 10snde ben 5-6 sun cıkarırım yeter o bana :lol: yarısma kimin umrumda :lolmuch: :lolmuch:

cavede de tiger olayına bittim :lol: onlardan kesseler daha cok cıkar aslında gercek oyundaki aynı hp wrsa Razz :lolmuch:

Jigsaw

Aileden
Bu gerçektir, her yaratıktan Sun düşüyor kestiğiniz. Sunları almak önemli değil en çok kesen kazanır işte.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohanness Shocked

adamlar amma fantezi yapmışlar sux düşürmek benim işim öyle bir yarışma varsa hemen zıplayayım vuruşumla lapır lapır dökerim oraya :lolmuch:

lan ben yarısmadan ayrılır sunları alırım yaw :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: lan adamların ıcı yanıyodur o kadar sun u gorup almıyınca :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt