TrowZeeN

Öğretiyorum
GNGWC 2009 Türkiye'den İlk Bilgiler

Haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

GNGWC 2009 haberleri basına sızmaya başladı bizlerinde aldığımız duyumlara göre bu sefer ki turnuvanın Türkiye ayağı çok daha heyecanlı ve keyifli geçeceğe benziyor. Aldığımız duyumlar şu şekilde ; turnuva da bir ilk olucak ve turnuvaya herkez real ( gerçek ) kendi charlarıyla katılacak. Gerçekten çok heyecan verici değil mi? Neler olacağını bizlerde sizler gibi sabırsızlıkla bekliyoruz Sihirli Kule Bilgi Sistemleri Ltd. Şti.®'nin yani gamesultan.com'un adına yakışır bir şekilde olacağından şüpheniz olmasın.

Turnuvaya Katılanlar :

1) Turnuva için size iletilecek bir sitede kayıt alınacak.

2) Turnuvaya için ufak bir katılım bedeli alınacak.

3) Kayıt olan herkes oyunda belirlenen tarih ve saatte PvP yapacak.

*sitede belirtilen saatte pvp alanında olmanız gerekicek...aksi halde hükmen mağlüp duruma düşeceksiniz.
*pvp'ler gamesultan.com'un belirledigi hakemler eşliğinde olucak.
*ilk ön elemede herkez kendi karakterleri ile katılıcak ve üst tura toplam 380 kişi yükselecek.
*bu 380 kişi Joymax offical sitesinde belirtilen özel GNGWC 2009 client'lerini indirip karakter yapılandırma sistemi ile yarışacak, yani kendi karakterinizi sadece ilk ön elemede kullanıcaksınız.
*bu 380 kişidend e 128 kişi 3. ön elemelere seçilecek ve İstanbul'da görkemli bir şekilde yapılaak olan turnuvaya katılmak hakkını kazanmış olacaklar.

Detaylı bilgiler basına sızdıkça sizlere bu topicten duyurulacaktır.

Türkiye 1.nci ve Dünya 2.ncisi olarak GNGWC 2009 turnuvasında Hakem olarak görev alacağım 8)

Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
TrowZeeN demiş ki:

bu turnuva düzenini joymax'ın istedigini belirtmemde yarar var çünkü bu pvp için oyunculara silk aldırtıp para kazanmayı amaçlıyor.( yani pvp de silk itemlerini kullanabiliceksiniz)
Sanmıyorum.kaç silk alınırki. 3k-5k-10k?
Joymax böyle ufak şeylerle uğraşmaz.
Adamlar hep büyük oynuyor.

Ps:Hadi inşallah yine ilk üçe gireriz.Geçen sene girmiştik. 8)

TrowZeeN

Öğretiyorum
zeki_ce demiş ki:
TrowZeeN demiş ki:

bu turnuva düzenini joymax'ın istedigini belirtmemde yarar var çünkü bu pvp için oyunculara silk aldırtıp para kazanmayı amaçlıyor.( yani pvp de silk itemlerini kullanabiliceksiniz)
Sanmıyorum.kaç silk alınırki. 3k-5k-10k?
Joymax böyle ufak şeylerle uğraşmaz.
Adamlar hep büyük oynuyor.

Ps:Hadi inşallah yine ilk üçe gireriz.Geçen sene girmiştik. 8)
her pvpde sadece %20 dmg artırıcı ve emici alınsa eder 50 silk. inan sırf bu turnuva için pre plus ve devil spirit ceken olucaktır. ki bi serverde yaklaşık 200-300 pvp olucagını tahmin ediyoruz..

Mustafa katılmayı düşünüyorum.100 lvl wizard/cleric ff char var.İş görür dime pvp de.Seninle bu konuyu msn den konuşalım.Beni biraz aydınlat.Dünya 1.liğini alıyım gelim :P

ps: Şuan tatildeyim.Yaklaşık 1 hafta sonra gelirim :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
büyük bir organizasyon daha bizleri bekliyor önelemelere nasıl katılacağız kendi charlarımızla mı yoksa 0dan char mı yapılandırılacak belirli bir süre içerisinde ?

Ps : tatilden geldim konulara uzak kalmışım hemen yenileyelim bilgileri.

TrowZeeN

Öğretiyorum
extraloob demiş ki:
büyük bir organizasyon daha bizleri bekliyor önelemelere nasıl katılacağız kendi charlarımızla mı yoksa 0dan char mı yapılandırılacak belirli bir süre içerisinde ?

Ps : tatilden geldim konulara uzak kalmışım hemen yenileyelim bilgileri.
ilk ön elemeler kendi charlarınız ile ( joymax böyle istedi ) olucak. burdan üst tura 380 kişi cıkıcak. bu kişiler sitede yayınlanan özel clientleri indirip karakter yapılandırma sistemi ile yarısıcak

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet böylelikle herkes eşit şartlarda ki makinalarda oynamadım bende lag oldu vb. sorunları jm player'lara atacak çok zekice ve bence en güzeli hem daha rahat olur evden katılmak direk geliyorum kuzum bu sefer turnuvaya teşekkürler bilgi için kayıt vb. işlemler başladı mı başlayacak mı ?

TrowZeeN

Öğretiyorum
extraloob demiş ki:
evet böylelikle herkes eşit şartlarda ki makinalarda oynamadım bende lag oldu vb. sorunları jm player'lara atacak çok zekice ve bence en güzeli hem daha rahat olur evden katılmak direk geliyorum kuzum bu sefer turnuvaya teşekkürler bilgi için kayıt vb. işlemler başladı mı başlayacak mı ?
kayıt işlemleri henüz başlamadı fakat gamesultan cok yakında bi duyuru yaparak başlatıcak.. gamesultan.com'u sürekli takip ediniz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TrowZeeN demiş ki:
GNGWC 2009 Türkiye'den İlk Bilgiler

Haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

GNGWC 2009 haberleri basına sızmaya başladı bizlerinde aldığımız duyumlara göre bu sefer ki turnuvanın Türkiye ayağı çok daha heyecanlı ve keyifli geçeceğe benziyor. Aldığımız duyumlar şu şekilde ; turnuva da bir ilk olucak ve turnuvaya herkez real ( gerçek ) kendi charlarıyla katılacak. Gerçekten çok heyecan verici değil mi? Neler olacağını bizlerde sizler gibi sabırsızlıkla bekliyoruz Sihirli Kule Bilgi Sistemleri Ltd. Şti.®'nin yani gamesultan.com'un adına yakışır bir şekilde olacağından şüpheniz olmasın.

Turnuvaya Katılanlar :

1) Turnuva için size iletilecek bir sitede kayıt alınacak.

2) Turnuvaya için ufak bir katılım bedeli alınacak.

3) Kayıt olan herkes oyunda belirlenen tarih ve saatte PvP yapacak.

*sitede belirtilen saatte pvp alanında olmanız gerekicek...aksi halde hükmen mağlüp duruma düşeceksiniz.
*pvp'ler gamesultan.com'un belirledigi hakemler eşliğinde olucak.
*ilk ön elemede herkez kendi karakterleri ile katılıcak ve üst tura toplam 380 kişi yükselecek.
*bu 380 kişi Joymax offical sitesinde belirtilen özel GNGWC 2009 client'lerini indirip karakter yapılandırma sistemi ile yarışacak, yani kendi karakterinizi sadece ilk ön elemede kullanıcaksınız.
*bu 380 kişidend e 128 kişi 3. ön elemelere seçilecek ve İstanbul'da görkemli bir şekilde yapılaak olan turnuvaya katılmak hakkını kazanmış olacaklar.

Detaylı bilgiler basına sızdıkça sizlere bu topicten duyurulacaktır.

Türkiye 1.nci ve Dünya 2.ncisi olarak GNGWC 2009 turnuvasında Hakem olarak görev alacağım 8)

Saygılarımızla,

* haber güncellenmiştir 8)

Son düzenleme:
1. bu ilk olmuyor bu 2inci yarısma
Pure ınt fakat gecen yarısmada charın 1 lvl yada 100 lvl farketmıyordu ama bu sefer farkedıyor gecen sefer charları bu sekılde pwp olayı olsaydı kesınlıkle trowzeen kardesımız 1 ıncı olamazdı yarısmada ne yazıkkı ama ıyıkıde olmamıs cunku turkıyeyı adına yakısır sekılde temsil ettiler :)

Ama şimdi bu yazıları aldıgın siteyi gercek gngwc bilgi sitesini koyucam ama reklam diye laf yemek istemiyorum keşke sende belirtseydin Trowzeen .

TrowZeeN

Öğretiyorum
Black Rain demiş ki:
Hacım new serverın katılma durumu nedir ?
her serverde olucaktır :wink1:

MiqcroXce demiş ki:
1. bu ilk olmuyor bu 2inci yarısma
Pure ınt fakat gecen yarısmada charın 1 lvl yada 100 lvl farketmıyordu ama bu sefer farkedıyor gecen sefer charları bu sekılde pwp olayı olsaydı kesınlıkle trowzeen kardesımız 1 ıncı olamazdı yarısmada ne yazıkkı ama ıyıkıde olmamıs cunku turkıyeyı adına yakısır sekılde temsil ettiler :)

Ama şimdi bu yazıları aldıgın siteyi gercek gngwc bilgi sitesini koyucam ama reklam diye laf yemek istemiyorum keşke sende belirtseydin Trowzeen .
dur bi tahminde bulunayım.. sen ya _rush_ 'sun ya da undeadgirl :muck: .. site adresine forum sitesi yerine gamesultan.com yazmayı tercih ettik

Yukarı Alt