Tahmin ettiğim gibyse hacım fena olmuş orda ismin yazıyor elenmiş deniliyor çocuk oyunu değilki bu git gel git gel.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sorun değil kısmet değilmiş dedim artık ne yapalım ileriki yıllarda katılırız bizde.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öyle hacım benimde ufak defek pürüzler çıktı sabah yoksa yarışmaya gidebilir katılabilirdim hakkım gamesultan.com tarafından verilmişti onda bir sıkıntı yoktu.

extra uzulme dostum en azından yenılgıyı hazmedebılıosun ve tesekkuru de eksik etmıosun . sende bılıosun kı piyasada cok kişi var o turnuvada yenılgısını kabullenmeyip forumlara sayfalarca mazeret yazan :wink1: sankı lag bir tek ona var birtek onun pc 512 bir tek onun baglantısı dusur :D bu biraz paranoya gibime geldi herneyse gelelim sadede.... oynun içerigini iyi biliyor olmak bu oynu iyi oynayacagın anlamına gelmez :D zaten bu mantıktla giderse bırak koreyi WC ye zor gider :D:D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zuzu41 demiş ki:
extra uzulme dostum en azından yenılgıyı hazmedebılıosun ve tesekkuru de eksik etmıosun . sende bılıosun kı piyasada cok kişi var o turnuvada yenılgısını kabullenmeyip forumlara sayfalarca mazeret yazan :wink1: sankı lag bir tek ona var birtek onun pc 512 bir tek onun baglantısı dusur :D bu biraz paranoya gibime geldi herneyse gelelim sadede.... oynun içerigini iyi biliyor olmak bu oynu iyi oynayacagın anlamına gelmez :D zaten bu mantıktla giderse bırak koreyi WC ye zor gider :D:D
ilk mesajın ve süppoooo çok teşekkürler canımcım zati o kadar haksızlığa ben uğramışken tek söz söylemedim sonra gelmişler ne kadar isyan etmişler hayret gerçekten.

güzel yazı yazmışsın çok teşekkürler :muck: :beer:

Ps : bu sene olmaz seneye olur çok sorun değil ilk deneyim oldu bizlerede.

zuzu41 demiş ki:
Yoksa senin adın yusufmu :D

drotalion demiş ki:
extraloob demiş ki:
25 cilloper Aege Kocaeli

Bu adamı görürsen PlazmiC in selamı var, çaldığın sosunlardan gelen para hastane parası olarak dönmüştür inş. dersin adıma.

PS: Hayırlı olsun hacım

drotalion kim oldgunu acıkla kendin bile bilmdeğin şeyleri insanların üstüne atmayı bırak

Yukarı Alt